Skocz do zawartości

Tablet multimedialny z Windows - dwa typy. Od 1000 zł w górę.


Recommended Posts

Hej Wszystkim, szukam tabletu, który będzie oferował namiastkę laptopa. Jeśli tak to mogę określić. Chciałbym na nim uruchomić już jakieś tytuły z roku 2010 co najmniej, obejrzeć dobry film, poczytać książkę, napisać na nim coś w Wordzie. Na pewno Hirołsy 3 zawitają na nim. Ciekawe czy działać będą używając samego dotyku? hahaha. Tablet od czasu do czasu będę chciał podłączyć również pod TV. Taki Surface Pro 4 lub 3 to dobry wybór czy lepiej nie szaleć i wybrać coś tańszego/innego? :P Zależy mi aby bateria wytrzymała to minimum 9h normalnego użytkowania, posiadał dobry ekran tablet oraz aby obudowa nie skrzypiała. Szukam czegoś co będzie mogło zastąpić mój laptop na pewien okres czasu. Niestety serwis wzywa, a jeśli mam kupić coś to wolę raz, a porządnie. Chyba, że sprowadzicie mnie na ziemie i powiecie - puknij się w głowę człeku. Ogólnie przymierzałem się to zakupu Xbox One w wersji Elite ale będę musiał z tego raczej zrezygnować i oddalić zakup w niedaleką przyszłość. Zaintrygował mnie smartphone Lumia 950XL, który posiada tryb Continuum. Na razie brak recenzji ale bajer fajny i być może użyteczny ale kosztem tego co szukałem wyżej. Za to naprawdę poręczny. O podstawce do tabletu nie wspominam, ponieważ może być dodatkiem ale nie musi. 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

A nie lepiej kupić coś z Androidem jak Lenovo Yoga? W takim Komputroniku w dobrym wyposażeniu jest do 1500 zł

Android? Namiastka laptopa? To się nie dodaje.

Masz do wyboru lenovo miix 2 albo 3, względnie Yoga II z solidną baterią. Nie pamiętam tylko jak stali z wyjściami HDMI. Jest jeszcze Dell Venue 11 pro w wersji z core i3, 128ssd i 4 gb ramu, ale to koło 2 tysi za tablet z klawiaturą

Edytowane przez wilk669
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...