Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

 

szukam telefonu do 800zł.

 

  • mój budżet : 800
  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : allegro
  • nówka czy używka :nówka
  • preferowany rozmiar wyświetlacza : od 5 cali
  • preferowany system mobilny : Android
  • do czego będę używać urządzenia : Gry/Multimedia
  • moje najważniejsze wymagania : minimum 2gb ramu, 5 cali, 16gb, szybka praca.

 

Myślałem nad xiaomi redmi note 2 16gb. Tutaj wyhaczyłem za grosze http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-2-dualsim-lte-kolory-do-wyboru-i5722057383.html. Jeśli to dobry wybór to biorę. Proszę o opinie.

 

Link to post
Share on other sites

LG G2 Refurbished weź

Chory Jesteś? Niewiadomo co mają w środku i niewiadome pochodzenie. Dodatkowo bez gwarancji producenta

Lepiej kupić używanego z gwarancją producenta to chociaż wiadomo że oryginalny i jakieś zabezpieczenie jak się zepsuje. A z serwisową to co zrobisz? Odeślesz do sprzedawcy i Ci powie że akurat tego ich gwarancja nie obejmuje powiedzmy naprawę płyty głównej gdzie naprawa jest droga i będziesz musiał płacić. Tak samo jak sprzedawca zwinie interes. Masz po gwarancji.

Link to post
Share on other sites

To zjawiam się i ja. I już poznałeś, widzę dokładnie różnicę hd i fhd. Jak również z daleka rozpoznaje ekran flagowca i bieda ekran. Qhd nic nie daje, ale nie można tego powiedzieć o FHD. Nie powtażajcie w kółko tego mitu. Ekran fhd np z nexusa wygląda jak kartka papieru, przy 720p i matrycy gorszej jakości tracimy ten efekt, w większej skali zobaczymy go na imacu pro

Edytowane przez MaxWayne
Link to post
Share on other sites

Nikt ci tutaj nie powie,czy zapłacisz te opłaty celne czy nie,ale musisz być przygotowany na taką ewentualność.

Możesz kupić na xiaomiforsale.com,masz wtedy serwis we Wrocławiu,tylko że tam masz już wliczone w cenę te opłaty,a kupując od Xon24 masz szansę,że ich nie zapłacisz tyle,że w razie koniecznej naprawy wysyłasz do Chin.

Edytowane przez Deusjarek
Link to post
Share on other sites

Może warto poczekać na ten redmi note 3. Mówisz, że 806zł razem z wysyłką z ryzykiem opłat celnych. Zaryzykuję i biorę lepiej wersje 16gb czy 32gb? 16gb w pełni mi wystarczy, ale czymś jeszcze się to różni?.

 

 

@Edit

 

Nie ma czarnego :(

Edytowane przez walker666
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...