Skocz do zawartości

IDOL 3 v Motorola Moto G 3rd Gen


Recommended Posts

Witam, mam pytanie który z tych dwóch telefonów jest lepszym wyborem ? 

 

Priorytetem jest dla mnie to, aby telefon miał dobrą baterię, dobry aparat, oraz by przyjemnie użytkowało się na nim Internet. 

 

Może polecicie coś podobnego, lepszego w tym przedziale cenowym tzn do 900 zł ? 

 

Z góry dziękuje każdemu za pomoc. 

Link to post
Share on other sites

Sprzętowo Idol. Lepszy procesor, więcej ramu, więcej pamięci wbudowanej, ekran full hd, g,śniki stereo JBL

Na temat aparatu się nie wypowiem bo nie miałem okazji sprawdzić jakie robi Idol ale Motorola robi bardzo dobre z racji że ma aparat z Nexusa 6. Posprawdzaj jakieś testy aparatu i obejrz recenzje ale powinno być dobrze

Motorola znowu nadrabia prawie czystym androidem i dobrym wsparciem. Ma też być niebawem wersja Motoroli z 2gb ramu i 1gb wbudowanej pamięci oraz lepszymi podzespołami

Ja bym wybrał raczej Idola z racji na 16gb wbudowanej pamięci wewnętrznej bo przerabiałem już kiedyś 8gb i była to kiepska i irytująca sprawa jak się nie dało czegoś zainstalować albo zaaktualizować.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Masz na myśli większego Alcatela ?
I wersję 1GB od Motoroli?
+ dla Idola 5,5
-głośniki JBL Świetny dźwięk (U Motoroli również  jest bdb)
-Więcej RAM
-sporo lepszy proceosr,GPU oraz zagęszczenie pikseli
-cieńszy

-dość lekki jest
-Lepsza Bateria
+Dla Moto G 2015 1GB
-Lepsze Aparaty (z Nexusa 6) Idol również ma b.dobre jak na tą cenę
-Pewna aktualizacja do androida 6.0 (Idol ma małe szanse)
-Gorilla Glass 3 (Idol ma szkło hartowane niewiadomego producenta)
-Czysty android i wzorowa optymalizacja systemu (w Alcatelu również pod tym względem jest świetnie :) )
Brałbym Idola 5,5 Dla mnie jedny ważny plus Moto to update do 6,0 ;)
Zdecyduj co jest dla Ciebie najważniejsze.Pozdrawiam. ;)
 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...