Skocz do zawartości

Pytanie dotyczące Steama


Recommended Posts

Witam! Jako, że na Steamie jest duża przecena na ciekawe tytuły to zdecydowałem, że kupię coś dla siebie, lecz tym razem zapłacę nieco inaczej niż zawsze bo zdecydowałem się na paysafecarda. Jednak według moich obliczeń wydaje się być to dosyć nieopłacalne, zważywszy na fakt, że duża część pieniędzy może zostać na psc, bo doładowując portfel Steam mamy do wyboru m.in. 25 Euro, czyli lekko ponad 100 zł, a właśnie paysafecard można zakupić o wartości 100 zł, czyli nie udałoby się tym psc doładować portfelu za 25 Euro... Mam nadzieję, że mnie rozumiecie :D Znalazłem natomiast w sieci sposób na niestandardowe doładowanie portfela, gdzie ustalone przez Steam kwoty jak 5, 10, 25 Euro nas nie interesują. 100 zł to około 23,5 Euro, więc jak mamy 100 zł to można doładować portfel za te około 23,5 Euro. Ludzie piszą, że rzeczywiście działa i że nie tracą pieniędzy, które mogłyby pozostać na psc dokonując steamowych doładowań, jednak dręczy mnie myśl, że po pewnym czasie Steam może za to zbanować :P Chociaż mimo tego na tym zarabiają to i tak nie mogę się przekonać XD Próbował ktoś może tak zrobić i nie dostał bana? Poniżej macie link do filmiku jednego z wielu, które o tym mówią.

 

https://www.youtube.com/watch?v=lIb-jVKphdc

Link to post
Share on other sites

Potwierdzam że ta metoda działa. Instalujesz dodatek do Chrome który nazywa się Enhanced Steam, i w opcji doładowania portfela pojawia się możliwość wpłacenia jakiejkolwiek kwoty powyżej 5€. Wpłaciłem 7 euro już 2 razy i nic nie straciłem. To nie jest żeden trick/błąd w steam, po prostu Valve zgadało się z Google i jest to sposób na reklamowanie Chromea- zainstalowałem go tylko dla tego dodatku.

Link to post
Share on other sites

Najbezpieczniej byłoby chyba podpiąć jakiegoś internetowego prepa pod konto steam. Ja nigdzie w internecie nie płacę swoją własną kartą od konta bankowego. Albo przelew albo wirtualny prepaid. Na pewno nigdy bym nie robił transakcji przez jakieś dodatki do Chrome.

 

Ale to ja, lekki foliarz.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...