Skocz do zawartości

Zastępca LG G2 do 1000zł


Recommended Posts

Witom!

 

Niestety w moim LG G2 nie włączył się tryb samolotowy i nie przeżył upadku na ziemię.  :cry:  :D

Szukam godnego zamiennika na jego miejsce. Budżet jakim dysponuję to 1000zł.

 

 

Z góry dzięki za pomoc  :)

 

  • mój budżet : 1000zł
  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : obojętne
  • nówka czy używka : nówka
  • preferowany rozmiar wyświetlacza :5,5"
  • preferowany system mobilny : android
  • do czego będę używać urządzenia : gry, filmy, muzyka, internet
  • moje najważniejsze wymagania : bateria wystarczająca cały dzień użytkowania

 

moje propozycje:

Elephone P8000

Xiaomi Redmi Note 2

Edytowane przez bacpiotr
Link to post
Share on other sites

Bierz Xiaomi redmi note 2 prime ma 5.5" dobry ekran,wydajny procesor Helio X10 +2GB pamięci RAM,32GB pamięci wewnętrznej z obsługą kart MicroSD,wymienna bateria,płynność działania,bardzo dobra jakość dźwięku,niezły aparat,podświetlane przyciski,wysoka jakość wykonania,dobry czas na jednym ładowaniu,MIUI Polska które jest aktualizowane co piątek,dostanie 6.0,kupując z xiaomiforsale.com masz serwis we Wrocławiu i dostawę z Czech w 3-4 dni,cena 790 zł.

 

Edytowane przez Deusjarek
Link to post
Share on other sites

Bierz Xiaomi redmi note 2 prime ma 5.5" dobry ekran,wydajny procesor Helio X10 +2GB pamięci RAM,32GB pamięci wewnętrznej z obsługą kart MicroSD,wymienna bateria,płynność działania,bardzo dobra jakość dźwięku,niezły aparat,podświetlane przyciski,wysoka jakość wykonania,dobry czas na jednym ładowaniu,MIUI Polska które jest aktualizowane co piątek,dostanie 6.0,kupując z xiaomiforsale.com masz serwis we Wrocławiu i dostawę z Czech w 3-4 dni,cena 790 zł.

 

a może lepiej dołożyć do oneplus x?

Link to post
Share on other sites

Posiadam Oneplus X i potwierdzam, bateria nie jest szalowa, ale spokojnie wystarcza na 2 dni uzytkowania. Problemem telefonu na dzin dzisiejszy jest slabe oprogramowanie, a dokladniej kernel, ktory powoduje nadmierne uzycie energii (CPU/GPU leci na maksymalnych taktowaniach caly czas). Dostepny jest zmodyfikowany kernel znacznie zmniejszajacy zapotrzebowanie na energie... 

Link to post
Share on other sites

 

 

Czyli jak kernel niedopracowany, to tylko poczekać na aktualizację i powinno być dobrze :)

 

Mozesz poczekac lub zastosowac metode opisana ponizej:

https://forums.oneplus.net/threads/opx-configuration-superb-performance-battery.408411/#post-14049174

 

Koles twiedzi, ze uzyskuje swietne rezultaty... Nie jestem w stanie tego zweryfikowac poniewaz nie zrootowalem jeszcze telefonu, gdyz czekam na aktualizacje OxygenOS (root+nowy kernel=brak OTA). Mysle jednak, ze to co pisze ma logiczne wytlumaczenie (zrzucanie taktow CPU/GPU w Stand By)

 

Nie wiem jak OnePlus podchodzi do aktualizacji swojego oprogramowania i nie wiem czy pracuja nad poprawa czasu pracy na baterii, wiec ciezko szacowac czy bedzie dostepne oficjalne rozwiazanie... Poki co mozna sprobowac w/w metody :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...