Skocz do zawartości

Dobry, używany telefon do 750zł


Recommended Posts

Witam. 
Poszukuje dobrego używanego telefonu lepszego niż Samsunga Galaxy S4 i9505
 

  • mój budżet : 750zł (można nagiąć delikatnie +/- 50zł)
  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : alledrogo, komis, inne
  • nówka czy używka : raczej używka
  • preferowany rozmiar wyświetlacza : 5,2 +
  • preferowany system mobilny : Android chodź jestem otwarty na inne systemy
  • do czego będę używać urządzenia : Sms, oglądanie filmów, codzienny użytek 
  • moje najważniejsze wymagania : Chodzi mi o bardzo dobry wyświetlacz (FHD +) oraz płynność działania, nie pogardzę dobrym aparatem.


    Wiem, że budżet jest mały ale mówię tutaj o używanym telefonie, nie musi być w stanie idealnym.
Link to post
Share on other sites

Xperia Z1 by też była ok ale do ekranu byś się musiał przyzwyczaić bo ma bladawe kolory i słabe kąty widzenia ale full hd jest tak jak chcesz. Plus względem G2 to slot na kartę sd i wykonanie ale też trzeba bardziej uważać bo ma szkło z tyłu. Poza tym to podzespoły te same

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Gdyby ktoś był zainteresowany Xiaomi RN2 to odsyłam do wątku, w którym opisałem swoje odczucia względem tego telefonu na podstawie Lumii 735, 930, iPhone 6:

http://forum.benchmark.pl/topic/196821-sgs5xz3note-3-vs-xiaomi-redmi-note-2-16gb/

Myślę, że w każdym temacie z osobna nie ma sensu żebym się produkował skoro tam chyba wszystko ująłem.

 

Wspomniany model nie padł w tym temacie, jednak myślę że warto go rozważyć szczególnie ze względu na to, iż jest wydajniejszy niż SGS IV. Kupisz go za około 550-600zł, nowy, więc reszta zostanie Ci na akcesoria albo MiBand ;)

Link to post
Share on other sites

Niedawno zaprezentowano Redmi Note 3, zastanów się nad nim. Bateria 4000, czytnik linii papilarnych metalowa obudowa :)

 

A jak zachowuje się 2GB ram w takim sprzęcie? 

Nie będzie, potocznie mówiąc, się lagował?

 

Teraz pozostaje jedno pytanie.

Kupić używaną Xperie Z2 w dobrym stanie + gwarancja (niekoniecznie) czy zaryzykować i kupić nowego XIAOMI REDMI NOTE 3 z allegro za 850zł?

Link to post
Share on other sites

Nie będzie problemów. To już raczej twój wybór co weźmiesz, ja jestem za Note 3 bateria i czytnik te kwestie są dla mnie ważne. I brak szkła na tyle to zawsze plus przy upadku :). Tylko pamiętaj Note 3 nie ma slota na kartę pamięci, więc zostaje ci około 10GB na dane w te słabszej wersji, bo jest jeszcze wersja 32 GB. 

Edytowane przez Blest
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...