Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Szukam zamiany mojej nokii Lumii 520. Ogólnie jest to telefon dobry, ale na dziś ma już nieco za mały ekran i słabe parametry. Nowy model służyłby głównie do Internetu, sms i czasami zdjęć. Może raz na jakiś czas jakaś prosta gra i muzyka, ale to rzadko. Zależy mi na:

- ekran 4,5' - 5,5', najlepiej jakby się bardzo nie palcował

- bateria ma trzymać co najmniej 2 dni jeśli telefon nie jest prawie w ogóle używany, tzn. raz na kilka godzin sms/wifi/zdjęcie. Oczywiście przy ciągłym użytkowaniu z wielu funkcji nie oczekuje więcej niż jeden dzień.

- system - obecnie mam Windows Phone i nie przeszkadza mi on, tak naprawdę nigdy nie miałem androida, ale mniej więcej go znam, tak więc to za bardzo nie ma znaczenia, ale chętnie spróbuje androida.

 

I tyle, więcej nie wymagam. Telefon ma być wytrzymały i nie może się rozlecieć od jednego puknięcia w ekran. 

Nie mam nic konkretnego na oku, ale bardzo dobre opinie czytałem o Xiaomi Redmi Note 2. nie wiem tylko ewentualnie w jaki sposób dokonać zakupu tego telefonu, na allegro, oficjalnej stronie czy jeszcze jakoś inaczej.

Edytowane przez Thrash
Link to post
Share on other sites

Z windowsa to w tej cenie są 3 opcje. Lumia 640, 735 albo 830

640. Bardzo dobra bateria, niezły aparat i w sumie tyle

735 świetny ekran, bardzo dobre aparaty

830 bardzo dobry aparat oraz wykonanie, bateria średniawa i niezbyt ciekawy ekran. Chodzi tutaj o kolory które są blade

Co do Xiaomi. To najlepiej kupić na xiaomiforsale. Wtedy masz 12 miesięcy gwarancji realizowanej we Wrocławiu

Z innych w tej cenie na androidzie to Meizu M2 note, Huawei P8 lite, Asus zenfone 2 laser, Motorola Moto G 3 generacji

Zapomniałem że P8 lite ma marną baterię więc odpada

Link to post
Share on other sites

Gdybyście wy mieli wybierać kierując się moimi kryteriami co byście wybrali? Redmi note jest na tyle dobrym wyborem?


Odświeżam i przy okazji dodaje pytanie. Czy kupując z xiaomiforsale w cenę jest wliczona przesyłka, czy też musiałbym ją uiścić osobno? Nie potrafię znaleźć tej informacji. Teoretycznie, na stronie jest napisane, że podatki opłaty są w nią wliczone, ale wolę się upewnić. Na tej stronie zakup wychodzi bardzo tanio porównując do allegro. Dodatkowo kupuje z pewnego źródła. 

 

Jeszcze jedno. Zgaduje, że nie ma możliwości kupna u nich na raty, prawda?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...