Skocz do zawartości

Galaxy A7 vs Ascend Mate7


Recommended Posts

Witajcie


 


Jestem na ostatniej prostej by wybrać, któryś z tych dwóch telefonów, ale muszę jeszcze popytać o zdanie, żeby nie wtopić pieniędzy i pluć sobie w brodę. Chciałbym Was poprosić o rady dotyczące wyboru Galaxy A7 lub Ascend Mate7. Na papierze wygląda to bardzo podobnie, na plus dla A7 zaliczyłbym na pewno ekran, lecz nie chciałbym żeby to przesądziło, bo w modelu od Huaweia nie jest dużo gorzej. Przez Galaxy S3 zraziłem się trochę do TouchWiza, więc mam dość uzasadnione obawy przed sięgnięciem po kolejny model tej firmy. Wiem, że do nowych flagowców trafia odchudzona wersja i działa tu sprawnie, ale podejrzewam, że w przypadku A7 nie jest tak kolorowo. Kolejna sprawa - dziwi mnie, że w wielu elektromarketach znajdziemy model A5, natomiast A7 znajduje co najwyżej na stronach internetowych i to też niewielu. Czyżby był to w jakiś sposób nieudany model? Pojemność baterii w Samsungu wygląda też dość biednie. 


 


Bardzo istotna jest dla mnie płynność działania i wygoda użytkowania systemu oraz korzystania z aplikacji. Jeśli mam przeżywać to samo co z S3 w kwestii wyraźnego spadku wydajności wraz z upływem czasu/instalacją kolejnych aplikacji to raczej będę musiał odrzucić ten model. Na pewno w A7 podoba mi się design i ekran, ale czy reszta sprosta wymaganiom? Bardzo chętnie przeczytam wasze opinie dotyczące tych dwóch słuchawek oraz rady, którą z nich wybrać. 

Edytowane przez IDareKI
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...