Skocz do zawartości

Wybór telefonu w abonamencie Z3C/M8/820/G3s


Recommended Posts

Witam. Kończy mi się umowa i zamierzam ją przedłużyć oraz wybrać nowy telefon. Mam możliwość wybrania w abonamencie za 39 zł HTC 820 albo LG G3s lub w abonamencie za 59 zł Z3C lub M8. Obecnie posiadam Xperię M i jestem bardzo zawiedziony tym telefonem ale z tego co czytam to Z3C jest świetny. Oczywiście nie chcę porównywać tych dwóch telefonów bo byłoby to bez sensu. Proszę o pomoc w wyborze telefonu.  Nie jestem typem który ma 100 giga zapełnione grami aplikacjami itd. Często piszę SMS, przeglądam internet, FB. Nie jestem też osobą, która skupia się na robieniu zdjęć. Robię je sporadycznie. Zależy mi na niezawodności, braku awaryjności oraz płynności działania. 

Link to post
Share on other sites

Ja bym wybrał opcję 2 jeśli koniecznie chcesz przedłużyć umowę. Co do telefonu to już zależy czy wolisz poręczne telefony typu Z3c albo większe typu M8 która mimo 5 cali to jest duża a chodzi mi tu głównie o długość urządzenia.

Do Twoich zastosowań myślę że obydwa modele sprawdzą się bardzo dobrze tylko właśnie musisz wybrać co wolisz.

Na pewno też na Z3c trzeba bardziej uważać z racji na szkłp z dwóch stron.

Są jakieś dopłaty do tych telefonów?

Link to post
Share on other sites

Do Z3C i M8 po 300 zł. Mógłbyś opisać mi różnice między tymi telefonami? Oraz o co chodzi z tym szkłem?

Szczerze mówiąc na chwilę obecną bardziej skłaniam się do Z3C ale boje się o jakieś niemiłe niespodzianki

Edytowane przez Kamil12
Link to post
Share on other sites

Różnice są głównie w wyglądzie bo podzespoły mają te same. Snapdragon 801 i 2gb ramu a do tego 16gb wbudowanej pamięci. Inne ekrany. Sony ma ips a M8 super lcd 3. Generalnie obydwa bardzo dobre.

Wydajnościowo podobnie ale z małą przewagą z3c ze względu na rozdzielczość. W codziennym użytkowaniu będą się sprawowały podobnie. Głośniki obydwa mają na froncie ale M8 ma lepsze. Na słuchawkach też lepiej gra

Aparaty obydwa średniawe

No jak wiadomo na ekran trzeba uważać i dbać żeby nie rozwalić albo zarysować. Sony ma też na tyle szkło więc trzeba podwójnie uważać. Htc ma aluminium. Też może się zarysować albo powginać po upadku ale nie tak szybko jak szkło

Link to post
Share on other sites

Wybrałbym Z3C. Nakładka w Sony jest dość lekka, w połączeniu z mocnym CPU i nieźle zoptymalizowanym systemem oraz niską rozdzielczością daje to naprawdę przyjemnie działający telefon, świetnie spisuje się w codziennej pracy, sprawdzone.

Link to post
Share on other sites

Z3c ma kosmicznie długi czas pracy na jednym ładowaniu, do tego ekran HD (nie FHD, co przy tych wymiarach nie ma znaczenia, ale daje dobrego kopa przy wydajności urządzenia). Moja żona na Xperia Z3 Compact i wręcz nie może się nadziwić ile bateria trzyma.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...