Skocz do zawartości

Tablet do 600 zł dla mamy na święta.


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez wilk669,

Recommended Posts

Witam serdecznie! Święta coraz bliżej, a prezentu brak. Stąd moje pytanie, jaki tablet wybrać rodzicielce?
 

  • mój budżet : 600 - 650 zł
  • gdzie zamierzam dokonać zakupu : internet
  • nówka czy używka : nowy
  • preferowany rozmiar wyświetlacza : bez różnicy 
  • preferowany system mobilny : bez różnicy 
  • do czego będę używać urządzenia : internet / gry / czytanie ebooków / 
  • moje najważniejsze wymagania : wydajny, trwały
  • rodzaj połączenia z internetem : wi-fi


Pozdrawiam i dziękuję bardzo za każdą odpowiedź,
Bartosz  :)

Link to post
Share on other sites

http://allegro.pl/tablet-lenovo-ideatab-mix-2-z3740-8-2gb-32gb-w8-i5788845247.html

 

http://allegro.pl/tablet-kiano-slim-tab-8-pro-intel-win8-office-i5808171187.html

 

Windows zapewnia pełną funkcjonalność jak w PC, a reszta komponentów stoi na wysokim poziomie. Poza tym, się tak nie zapycha i nie zwalnia jak podobne cenowo androidy. 

Link to post
Share on other sites

Brałbym Lenovo S8-50 - 2GB RAM oraz wydajny Intel Atom Z3745

Zapomniałeś o jednej bardzo nieprzyjemnej kwestii. Mianowicie: Android (nie wspominając, że ma tylko 16gb wewnętrznej)

Co by nie mówić, sprzęt byłby całkiem fajny, gdyby tylko miał windowsa. Otóż wady androida: Natłok gównianych aplikacji, zasobożerność, skłonność do zapychania, do tego dziurawy jak sito.

Link to post
Share on other sites

Jeśli o mnie chodzi to brałbym Della Venue z LTE. Moim zdaniem bardzo dobry 7-calowy tablecik.

Cóż, miałem Della venue 7 (starszą wersję) i jest to jeden z lepszych, tańszych tabletów, ale na androidzie. I to jest jego główna wada.

A porównując Lenovo do Della mamy:

Windows zamiast androida, czyli pełnoprawny komputer zamiast zabawki

2gb ramu, zamiast 1, gdzie nawet mimo braku syfu producenta (tak, to goły android od google), jest to mało. 

Lepsze kamery (zwłaszcza przednia)

Większy dysk twardy (co przy windowsie, który dostaje aktualizacje, się przyda)

4 rdzenie zamiast 2

Większy ekran i większą rozdzielczość. 

Mając taki wybór, nikt nie kupi della za taką cenę. Za 400, góra 450 można by rozważać, ale nie za 550. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...