Skocz do zawartości

Nowy Assassin' Creed.


Recommended Posts

Niby wszystko działa 

Wiedźmin 3 na średnio-wysoko-ultra (mieszane opcje )

AC Unity też było porażką lagowało na najniższych w 800x600 

BF 4 na ultra chodzi bdb 

Dead Rising 3 lagowało na low 

Nwm co jest nie tak niektóe gry chodzą a niektóre nie :/ 

Komputer mam 6 miesięcy 

Link to post
Share on other sites

Sterowniki zaktualizowane były dzisiaj ponieważ przy uruchomieniu gry prosiło mnie o to.

Są jeszcze testy procesorów na gtx 980 ti i i3 ma 59-60 fps.

Może poprostu czekać na patcha ? 


Ok wziąłem,wszystko na low:

Roździelczość 800x600

Post FX ustawiłemm w AC.ini na 0

SSAO off

Wszystko co się dało wyłączyć w pliki konfiguracyjnym to wyłączyłem i co max 2 fps w górę -,- stwierdzam,ze Ubifot znowu i nie ostatni raz dało du*y! 

Link to post
Share on other sites

Na obecne czasy(fatalna optymalizacja) masz bardzo mizerną specyfikację sprzętową. Obecnie komputery za 5000 + dostają czkawki na 1080p. Gra pokonuje nawet GTX 980 G1, gdzie gracz aby uzyskać stałe 60 fps musi zejść z ustawień graficznych do średniego poziomu. 

 

Kilka lat temu kupiłem komputer za 2 500 zł opartego na 9600GT oraz CoreQuad i wszystkie gry działały świetnie. Obecnie za trzy razy większa kasę komputery się duszą. Tyle według mnie w temacie. 

Edytowane przez mistereco
Link to post
Share on other sites
  • 5 tygodni później...

A dlaczego tak się dzieje? Wiadomo, koperta w łapę dla tych co piszą gry od micro czy sony i potem tak jest. I jak człowiek chce se pograć np w 100 iluś klatkach to na przykład w syndicate za cholerę nie osiągniesz tyle, nawet na najniższych na gtx 970 mocnej karcie(nie mówię tu o karcie za 3k, chociaż ona też tyle nie wyciągnie), aby tylko konsolki dawały radę.

 

A wy wierzycie nadal, że gdyby nie robili wałów to już dawno nawet najtańsze karty dawały radę w fullhd? To stary standard a dalej ma problemy. Wszystko rozbija się o pieniądze. Co za po*****y świat...

Link to post
Share on other sites

Mi ta gra chodzi w okolicach 55-65 stalych fps.. Czasem jest wiecej lub ciut mniej. Hd7950 po oc. Ustawienia high. Fhd.. 15-20to mam ale na ultra...

I mowimy tu o sindicate?? :)

I ustawienia high gra mi sama dobrala.

Edytowane przez svzuka650
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Na obecne czasy(fatalna optymalizacja) masz bardzo mizerną specyfikację sprzętową. Obecnie komputery za 5000 + dostają czkawki na 1080p. Gra pokonuje nawet GTX 980 G1, gdzie gracz aby uzyskać stałe 60 fps musi zejść z ustawień graficznych do średniego poziomu.

 

Kilka lat temu kupiłem komputer za 2 500 zł opartego na 9600GT oraz CoreQuad i wszystkie gry działały świetnie. Obecnie za trzy razy większa kasę komputery się duszą. Tyle według mnie w temacie.

Jeszcze nie zjechalem na średnie. W każdą grę gram na full w 1080p i nie ma żadnych problemow. A co do serii AC to nie lubią kart od AMD . Pamiętam co się działo w AC3 z kartami od AMD. A sprawa optymalizacji to prawda olewaja ja totalnie.

 

Edytowane przez hasati
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...