Skocz do zawartości

Przejście z Nokii N8 na inny w Orange. Ważny aparat i bateria.


Recommended Posts

Dzień dobry,

bardzo proszę zorientowanych o pomoc. Od kilku lat jestem użytkowniczką Nokii N8. Niestety nadszedł czas na zmianę. Chciałam podpisać umowę w Orange abonament 69,90 i nie mam pojęcia  co wybrać. Telefon do 300zł w abonamentowych cenach wchodzi w grę. Ważny jest dla mnie bardzo aparat fotograficzny oraz bateria. Z internetu w telefonie w ogóle nie korzystam.

Może ktoś z Was wskaże mi co najlepiej wybrać?

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

takie do wyboru:

W moim przypadku do 300zł

 

www.orange.pl/klienci_ind/telefony?processType=EPROPOSITION&loyalty=24&commitment=61.77549&proposition=8520183


Początkowo chciałam tę Xperie 4 aqua, ale jak poczytałam opinie to już taka chętna nie jestem. I pojęcia nie mam co wybrać, by w miarę dobre zdjęcia robiło.Choć pewnie takich jak n8 i tak robić nie będzie :-( Przynajmniej w takiej cenie jaką mogę zapłacić.

Link to post
Share on other sites

Za 500 kupisz już 640. 70zł na miesiąc a w virgin 29 i się założe że znacznie krozystniejsza bo nielimitowanw rozmowy i smsy do wszystkich i 5gb internetu. 40zł oszczędności na miesiąc. Umowa pewno na 2 lata więc 960zł oszczędności na abonamencie. Odlicz 500 na fon to i tak 460 do przodu. Po drodze nie chodzi

Link to post
Share on other sites

Całkowity koszt mojej 24miesięcznej umowy to 1080 (wliczając rabaty) więc nie jest tak tragicznie. Virgin byłoby 720 plus cena telefonu. I dodatkowo opłaty za mmsy o ile dobrze ich ofertę zrozumiałam. A u mnie to ważna sprawa: Wnuczek i regularne, liczne fotki dla Dziadków :-))

 

Poza ty różnie bywa z tymi "nowymi" telefonami na allegro i nie każdy zakup dobrze wspominam :/

 

Z Xperi z4 aqua już na pewno zrezygnowałam

 

Teraz, dzięki Waszym radom,  waham się między: Lumia 635, Lumia 640, Lumia 830 i Galaxy J5

 

Czas niestety mnie nagli a doradcy w salonach nie za wiele mi pomagają (jeden drugiemu przeczy).

 

Chociaż ta 735 i tak wygrywa. Pewnie będę skazana na allegro :/

Edytowane przez KujawiankA
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...