Skocz do zawartości

Laptop pomoc w zamówieniu


Recommended Posts

Witam, jakiś czas temu pisałem: http://forum.benchmark.pl/topic/194673-laptop-cad-gry-do-4500pln-max-gor%C4%85ca-pro%C5%9Bba/. Trochę się spóźniłem z zamówieniem i została mi ostatnia sztuka asusa g551jw-cn099d-16 w komputroniku za 4499zł. Była ona w sklepie w Chełmie, a chciałem odebrać w Krakowie więc sklep w Krakowie przeją ją na swój sklep na moje życzenie. Więc zadowolony czekając na dostarczenie zamówienia kupiłem w x-komie: 

ICY BOX IB-AC640 na dysk w napędzie dvd, torbę, etui i najważniejsze czyli polecony przez was dysk crucial mx200 250gb. Rzeczy z x-koma dostałem i mam je już u siebie. Dziś dowiedziałem się że komputronik pomimo że przy mnie zgłosił do Chełmu żeby przesłali do nich lapka, sprzedali go QQ. Zostałem z gratami i ch&*em w ręku. Co mam zrobić Panowie? Dzwoniłem do nich i mają wersje z 8gb ram i windowsem za 4500zł i powiedziałem im żeby w zamian zadość uczynienia za ich błąd dołożyli za darmo 8 gb ramu i wezmę go. Na odpowiedz mailową mam czekać do jutra bo pracownik stwierdził że musi zapytać o to góry. Podobno (usłyszałem tak dziś w x-kom) że w wersji z 8gb ramu są dwie kości po 4gb więc nie dołożą mi jednej ósemki. Co o tym sądzicie. Pomocy! :D
Link to post
Share on other sites

W x-komie nie ma juz wersji gpu 4gb. Pracownik w x-kom powiedzial ze 2 a 4gb na gpu to chwyt marketingowy i to nic nie oznacza przy tak slabym gpu i mi sie az przykro zrobilo jak powiedzial ze jest slabe :( czy to prawda ze to chwyt?

Edytowane przez kamyl
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...