Skocz do zawartości

Myszka głównie do Cs.Go


Recommended Posts

§  Budżet: Bez górnego limitu, oczywiście zdroworozsądkowo


§  Jakiej myszki obecnie używasz: Roccca kova+


§  Jaką masz obecnie podkładkę: A4 tech x7 (ale do wymiany z powodu zużycia)


§  Z jakich wartości DPI korzystasz: 400


§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: ok. 30cm


§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): głównie CSGO


§  Ile przycisków używasz w myszce: podstawowe


§  Chwyt: palm grip/finger grip


§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2


§  Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka: 20cm (od czubka palca do zgięcia nadgarstka)


§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: jakoś mi ta myszka nie podpasowała, wydaje mi się za mała dla mnie, teraz wiem w miarę czego chce i mam nadzieję wybrać coś bardziej odpowiedniego, ostatnio grałem chwilę na chińskiej myszce niskiej jakości wzorowanej na deathadderze i grało mi się zaskakująco dobrze


§  Uwagi: Zależy mi, aby przed zakupem "przymierzyć" się do myszki (gdzieś w wawie), myślę, że wybór sprowadza się do:  deathadder do razera (tak jak wyżej grałem na podróbce i było nieźle, ale nie wiem czy kształt był wiernie skopiowany),  popularnego tutaj rivala (nie wiem czy niesymetryczna myszka mi popasuje, ale chyba dosyć łatwo ją zobaczyć w sklepie), zowie fk1/2 (chyba będzie problem z przymierzeniem, ale urzeka mnie prostotą), zowie ec-1 (podobnie jak przy rivalu i problem z przymiarką), steelseries sensei (nie jestem jakoś specjalnie zachwycony, ale może niesłusznie). Rozważe też oczywiście inne propozycje.


Edytowane przez barbapapa11
Link to post
Share on other sites

Za małe jak na jego rękę i chwyt. Co ty polecasz .. Jeżeli pasuje Ci deathadder to moze steelseries Rival? Wielu ludzia pasuje po przejściu z da , także mysz jest duża wiec powinna byc ok dla twojej łapy :D

Za małe jak na jego rękę i chwyt. Co ty polecasz .. Jeżeli pasuje Ci deathadder to moze steelseries Rival? Wielu ludzia pasuje po przejściu z da , także mysz jest duża wiec powinna byc ok dla twojej łapy :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...