Skocz do zawartości

Lg G4 czy Samsung Galaxy S6 ??


Recommended Posts

Dzienne zdjęcia obydwu są niemal identyczne,ale nocne w trybie auto ma trochę lepsze G4 bo ma jaśniejszy obiektyw,ale po zastosowaniu trybu manualnego+ zapisanie zdjęcia w RAW wtedy G4 odskakuje na całkowity inny poziom.S6 ma całkowicie przebudowaną nakładkę i działa błyskawicznie.

Link to post
Share on other sites

Dzienne zdjęcia obydwu są niemal identyczne,ale nocne w trybie auto ma trochę lepsze G4 bo ma jaśniejszy obiektyw,ale po zastosowaniu trybu manualnego+ zapisanie zdjęcia w RAW wtedy G4 odskakuje na całkowity inny poziom.S6 ma całkowicie przebudowaną nakładkę i działa błyskawicznie.

Nie ma czegoś takiego jak jaśniejszy obiektyw, za to ile światła eksponowane jest na zdjęciach nocnych odpowiada przysłona, a ta w Galaxy S6 jest odrobinkę mniejsza (f1.9 vs f1.8).

 

Już niedługo Android 6.0 doda tryb RAW do Galaxy S6. S6 Edge+ i Note 5 już posiadają. 

Edytowane przez Antiax
Link to post
Share on other sites

Witam :) Też stałem przed takim wyborem i osobiście wybrałem LG :) Zalety LG to wymienialna bateria, slot kart sd, moim zdaniem bardziej oryginalny telefon, lekko zakrzywiony i brązowa skóra świetnie sie prezentuje niż już dosyć oklepane szkło i metal w samsungach / sonych. Obydwa telefony są bardzo fajne lecz na dłuższą metę LG wydaje mi się lepszą propozycją :) Wydajniejszy jest oczywiście S6, ale nie dla każdego liczą się cyferki w benchmarkach tylko codzienne działanie i responsywność urządzenia a ta jest bezkompromisowa w obu urządzeniach :) Czego nie wybierzesz będziesz zadowolony, osobiście wybrałbym LG :)

Link to post
Share on other sites

Ta bateria to jeszcze nie aż tak ale slot na kartę sd to spory plus.

Nie do każdego egzemplarza jest klapka ze skóry. Plastikowa nie wygląda zbyt ciekawie musisz przyznać. Chcesz lepszą to trzeba kupić. Nie wiem ile ale pewnie ponad 100zł a to już sporo.

Takie zestawienie szkło i aluminium w Samsungu to akurat nowość i to świetnie spasowane. Do tego Gorilla Glass 4 a G4 ma 3 a szkoda. Był plastik w Samsungach to źle bo szmelc i wygląda jak budżetowiec, teraz materiały premium to znowu że oklepane... Weźcie się ludzie zdecydujcie

Link to post
Share on other sites

Klapka skórzana jest w standardzie razem z plastikową. Co do kolegi wyżej tak, to prawda że u Samsunga szkło i metal jest nowością lecz z tych dwóch modeli bardziej oryginalnym jest pomysł ze skórą :) Wykonanie obu modeli jest na bardzo wysokim poziomie ;) Ale to tylko moja subiektywna opinia.

Link to post
Share on other sites

Czyli lepiej to g4 ? A nie będzie po paru miesiącach miał lagów ?

Wywnioskowałeś z powyższych postów, że lepszym wyborem będzie G4 ? Wydaje mi się, że dość jasno określiliśmy zalety obu smartfonów, sam musisz zdecydować co jest dla Ciebie ważniejsze - design (kwestia subiektywna, jak dla mnie S6 wypada tutaj lepiej), wydajność (S6), wyświetlacz (S6), gabaryty (S6 jest zdecydowanie bardziej zgrabny) czy może slot na kartę pamięci (LG G4). 

 

Ja wybrałbym S6, ale jeżeli zależy Ci na slocie na karte pamięci i może design bardziej do Ciebie przemawia to wybierz LG. 

Edytowane przez Antiax
Link to post
Share on other sites

Wywnioskowałeś z powyższych postów, że lepszym wyborem będzie G4 ? Wydaje mi się, że dość jasno określiliśmy zalety obu smartfonów, sam musisz zdecydować co jest dla Ciebie ważniejsze - design (kwestia subiektywna, jak dla mnie S6 wypada tutaj lepiej), wydajność (S6), wyświetlacz (S6), gabaryty (S6 jest zdecydowanie bardziej zgrabny) czy może slot na kartę pamięci (LG G4).

 

Ja wybrałbym S6, ale jeżeli zależy Ci na slocie na karte pamięci i może design bardziej do Ciebie przemawia to wybierz LG.

A nie będę miał takiej sytuacji że w s6 zabraknie mi pamięci ?
Link to post
Share on other sites

Tu mały test jak działa S6 po 4 miesiącach polecam. 

To jedyny przypadek, kiedy pamięć jest zapełniona, poza tym Samsung wydał już stosowną aktualizację. Mam Galaxy S6 Edge od końca kwietnia i jakoś problemów po tych kilku miesiącach nie zauważyłem. 

Link to post
Share on other sites

To jedyny przypadek, kiedy pamięć jest zapełniona, poza tym Samsung wydał już stosowną aktualizację. Mam Galaxy S6 Edge od końca kwietnia i jakoś problemów po tych kilku miesiącach nie zauważyłem.

Czyli teraz nie powinno być takiej sytuacji ?

To jedyny przypadek, kiedy pamięć jest zapełniona, poza tym Samsung wydał już stosowną aktualizację. Mam Galaxy S6 Edge od końca kwietnia i jakoś problemów po tych kilku miesiącach nie zauważyłem.

Czyli teraz nie powinno być takiej sytuacji ?
Link to post
Share on other sites

Czyli teraz nie powinno być takiej sytuacji ?

Wydaje mi się, że nie. Osobiście nie odczuwam jakoś tego, żeby telefon po tych kilku miesiącach działał wolniej, a S6 Edge posiadam od końca kwietnia, ostatnio kupiłem dla swojej partnerki Galaxy S6 i działają dosłownie tak samo, czyli piekielnie szybko. 

Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się, że nie. Osobiście nie odczuwam jakoś tego, żeby telefon po tych kilku miesiącach działał wolniej, a S6 Edge posiadam od końca kwietnia, ostatnio kupiłem dla swojej partnerki Galaxy S6 i działają dosłownie tak samo, czyli piekielnie szybko.

Dzięki

A g4 jest dużo słabsze od s6 ?

A g4 jest dużo słabsze od s6 ?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...