Skocz do zawartości

"Laptop do gier" za 3000zł(+-300zł)


Recommended Posts

Nie warto, bierz Asusa. - najlepiej N551 - tak wiem, cena, ale warto. Różnica między 950m a 960m jest znaczna - 950m posiada GDDR3, więc różnica to ok 30-40% na wydajności ..

Sam posiadam Acera i nie narzekam zbytnio - przyzwyczaiłem się do jego wad - w szczególności temperatury .. nawet 97C na CPU .. - a to tylko i5 4210h .. ekran średni .. Ja bym wziął Asus-a na twoim miejscu, ale najlepiej poczekaj na obniżkę cen N551 lub po prostu troszkę dołóż.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Moze mi ktoś wyjaśnić roznice miedzy asusem x550 a r510? Nie chodzi mi o ilośc ramu, tylko dlaczego cena tak się rózni

http://www.komputronik.pl/product/268861/Elektronika/Laptopy_Tablety/ASUS_R510JX_DM044H.html

http://www.komputronik.pl/product/279708/Elektronika/Laptopy_Tablety/ASUS_X550JX_DM152H.html

 

Boje się brać lenovo, ze wzgledu na jego awaryjnosc

Edytowane przez menor
Link to post
Share on other sites

Lenovo jest dość awaryjne, poziom wykonania zależy od sztuki, ale największym minusem jest serwis. Jeżeli zdecydujesz się na Y50, to dokładnie go przed kupnem obejrzyj, bądź kup w sklepie internetowym - 14 dni na zwrot bez poddawania przyczyny.

 

Różnica w cenie wynika z pojemności pamięci RAM. Innych różnic nie ma.

Link to post
Share on other sites

100zł różnicy w cenie odpowiada 4GB ramu ;p

Ale w praktyce R510 a X550 różnią się tym że seria R510 była sprzedawana z procesorami U - bardziej energooszczędnymi niż seria X550 - procesory serii M. Obecnie jak widzisz są to praktycznie te same laptopy.

Link to post
Share on other sites

menor mam dokładnie tego acera z linka ... 97C na CPU, 88C na GPU ... trootling po 25 minutach gry ... pomogło dopiero wyłączenie trybu turbo na procku .. ale grafa nadal 86-87C osiąga ... ekran średni, i to chyba tyle z wad.. no może jeszcze rozmieszczenie portów.

Link to post
Share on other sites

wiesz, ja musiałem kupić lapka do 3299zł miałem wybór między y50-70 a właśnie acerem, wziąłem acera, ale po godzinie po odbiorze od kuriera już dzwoniłem do sklepu, prosząc o zwrot ... matryca nie działała .. po tygodniu przysłali już sprawną sztukę

czy kupiłbym 2 raz acera ? zastanowiłbym się, być może tak ale z ekranem fhd ips, i dyskiem ssd, ale posiadam obecnie hd+ i dysk hdd... czeka mnie zmiana dysku i zmiana pasty - wiążąca się z utratą gwarancji - ze względu na zmianę pasty poza serwisem producenta

zaletą acera jest:

- wydajność

- bateria

- klawiatura

- jakość wykonania oraz spasowania

- 3x usb 3.0 - szkoda że obok siebie są porty ..

- cena

 

Do CS-a, Cod-a powinien wystarczyć ci Asus R510JK.

Link to post
Share on other sites

Pogadaj z obsługą sklepu i niech kombinują... Może się dogadają z producentem i wymienią Ci pastę na miejscu.

 

PS. Ramzesx, zmień wreszcie pastę! :D

 

Wydajność mobilnych kart graficznych:

http://www.notebookcheck.pl/Ranking-kart-graficznych-w-grach.31531.0.html

 

GTX 950M:

Wiesiek 3 - HD, średnie - 35 kl./s.

GTA V - HD, średnie - 63 kl./s, więc w FHD przy średnich ustawieniach też pograsz.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...