Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, 

Poszukuję tabletu przede wszystkim do książek na studia (medyczne, więc są to też atlasy z obrazkami) i do internetu, sporadycznie może jakiś film. 

 

Nie mam konkretnego budżetu, ale najlepiej nie powyżej 1000 zł, chyba że będzie naprawdę warto. Próbowałam wybrać jakiś sama, czytałam recenzje, artykuły i doszłam do wniosku, że najlepszy będzie tablet o przekątnej 9,7 cala, ale chciałabym, żeby ktoś to jeszcze skomentował, bo jest dużo fajnych modeli 10,1 a nie jestem przekonana do tej przekątnej. 

 

Od tabletu oczekuję wysokiej rozdzielczości (takiej żeby poradziła sobie z tymi atlasami), dużej wydajności i dobrej baterii. Jeśli chodzi o system to chcę androida. Zastanawiam się też na tym czy potrzebny mi modem, więc na razie pomijam ten parametr 

 

Do tej pory idealny wydaje mi się Samsung Tab S2, jednak jego cena mnie trochę przeraża i właściwie szukam jego tańszej wersji. Przyglądałam się też Lenovo Yoga 2, ale te 10,1 cali... Nawet podoba mi się też Kruger&matz eagle 975, ale nie znam tej firmy. 

 

Proszę o jakieś rady i propozycje, może uda mi się wybrać coś fajnego :)

 

 

Link to post
Share on other sites

No to rzeczywiście windows brzmi ciekawie :) Jednak nie widziałam nigdzie tabletu 9,7 cali z win... Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak to jest z tymi proporcjami? Czy jest różnica w czytaniu pdfów na 9,7 calach i 10,1 ?

Zastanawiam się nad Lenovo Yoga 2 10 cali z androidem, windowsem i Samsungiem Tab S2. Lepiej kupić lenovo czy warto dobierać na Samsunga?

Edytowane przez Martixx
Link to post
Share on other sites

Powiem tak, nie będzie żadnej, większej różnicy miedzy 9,7 a 10,1. Proporcje są takie same (16x9 albo 16x10 nie pamiętam), a wyznacza je rozdzielczość ekranu. No chyba, ze mówisz o 9,7 cala w formacie 4:3, ale to bezsens.

Jak masz kasę na 10 calową Yogę z windowsem, to nawet się nie zastanawiaj tylko bierz. Szajsungi można o kant d*** rozbić, bo są stanowczo za drogie, w stosunku do tego co oferują, a ich nakładka jest paskudna. 

W wypadku tabletu z windowsem, masz pozbawiony fizycznej klawiatury komputer i możesz na nim robić wszystko to co na komputerze. Lepiej się tego wytłumaczyć nie da. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...