Skocz do zawartości

Upgrade Hd7700-Budżet do 1500PLN.


Recommended Posts

Witam.Chciałbym się doradzić w kwestii zakupu nowej karty graficznej, tak jak w tytule obecnie posiadam Radeona hd7700 więc jakakolwiek zmiana będzie kolosalna.Budżet to maksymalnie 1500zł, i nie chcę przekraczać tej kwoty.Interesują mnie karty tylko Nvidii do radeonów mam uprzedzenie, tak samo jak do używanych kart.Nie spieszy mi się z zakupem karty, chciałbym żeby to był przemyślany zakup.

 

Zastosowanie: Tylko gry,Wiedźmin 3, Fallout 4, Crysis 3 itp. dużo gram przez sieć (Ghost Recon,Quake itp.).

 

Model i moc zasilacza: OCZ-ZS750W-EU (chyba przesadziłem z tym zasilaczem podczas składania komputera)

 

Procesor: I5 3570K 3,4Ghz

 

Płyta głowna: Msi z77-Mpower s.1155

 

Pamięć RAM: PX538G2000ELK

 

Obudowa: Corsair carbide 300R

 

Jeśli chodzi o rozdzielczość to będę grał tylko w full HD.Jeżeli chodzi o wymogi co do karty, to głównie zależy mi na CICHEJ pracy karty, ale też istotny jest stosunek OC/do kultury pracy.Być może ciężko o taki kompromis.Obecnie mam kilka swoich typów, lecz nie chcę nic sugerować, poczekam na Wasze propozycje :)Z góry dziękuję za pomoc w wyborze.pozdrawiam ;)

Edytowane przez Kumicho
Link to post
Share on other sites

Nie napisałeś jaką masz karte, HD 7700 to seria/linia kart rodziny HD 7000 - jakakolwiek by to nie była to faktycznie warto już wymienić.

 

W tym budżecie to GTX 970 bądź r9 390 od AMD. Patrząc na Twoje wymagania - FHD, OC i kultura pracy - wybór jest jeden - gtx 970.

Najcichsza jest wersja firmy MSI, poszukaj wersji 100ME edition - posiada backplate, który usztywnia konstrukcję (pare osób skarżyło się na wygięcie karty w slocie)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...