Skocz do zawartości

Budżetowy smarfton do 400zł


Recommended Posts

Cześć, szukam budżetowego telefonu dla żony.

  • mój budżet : 400zł (jeśli wzrost wydajności/ jakości będzie duży, to dorzucę 50zł)
  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : w dowolnym sklepie - tam gdzie taniej
  • nówka czy używka : tylko nowy
  • preferowany rozmiar wyświetlacza : do 4,5"
  • preferowany system mobilny : Android, ale to nie jest warunek
  • do czego będę używać urządzenia : pomijając klasyczne funkcje telefonu, to przede wszystkim obsługa endomondo, zdjęcia (z rodzaju reportażowych, więc jakość przy tym budżecie musi być niestety drugorzędna)
  • moje najważniejsze wymagania : dobrze działający GPS, możliwie najlepszej jakości wyświetlacz, płynny w działaniu, obsługa kart pamięci, przyzwoita pojemność baterii (>2000 mAh)

 

Bierzemy pod uwagę:
Goclever Insignia 500 - minusem jest procesor, który nie jest Snapdragonem, a reszta jest ok
Huawei Y5 - minusem jest brak IPS
Huawei Ascens Y550 - dobry procek Snapdragon 410, trochę mało pamięci urządzenia (4GB)

Nie wiem jak działa GPS w wyżej wymienionych, bo w testach się tym nie chwalą. Może ktoś z Was ma któryś z tych telefonów i może coś podzielić się opinią? A może macie do zaproponowania coś lepszego za te pieniądze?

Link to post
Share on other sites

Niestety w tej cenie android to niezbyt dobry pomysł. Windows jest płynniejszy. Dołóż 100 i kup Lumie 640. Lepsza i to znacznie niż 635 i 535 w cenie 400

Dokładnie, przedmówca dobrze mówi. Za 400zł jak dobrze poszukasz to znajdziesz właśnie Lumie 640 na allegro.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...