Skocz do zawartości

Project Purple Core


Recommended Posts

Ja jeszcze nie skończyłem :D

 

3. Kable podłączeniowe z tyłu
c) dorobić ściankę

 

takie rozwiązanie ma swoje plusy, dzięki temu nie widać kabli z tyłu + można je przyczepić na różne sposoby do tej ścianki, niestety biała ścianka wymusza pomalowanie tych zaślepek pci bo słabo to wygląda. Możnaby się nawet pokusić o stwierdzenie, że te zaślepki w przypadku ścianki są niepotrzebne i można je usunąć a w ściance wyciąć otwór na przymocowanie GPU do niej.. np na zatrzask jakiś, wsuwaną opcję lub na jedną śrubkę przykręcaną i nie byłoby problemu z ewentualnym zdejmowaniem tejże ścianki.

 

i taka mała moja wizualizacja jak to mogłoby wyglądać...

 

purple-1.jpgpurple-2.jpg

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź.

 

Więc teraz tak - jeżeli chodzi o ściankę i jej montaż:

- uchwyty takie lub inne

- jak nie chcemy uchwytów, to nawiercamy i gwintujemy pręty, żeby można było przykręcić ściankę

- jak nie chcemy ścianki, nic nie robimy

- albo robimy logo/napis w mniejszej wersji (jako tabliczka), wieszamy na białych sznurkach (np na samych oplotach) i podświetlamy. 

Link to post
Share on other sites
Jak dobrze mieć forum, dzięki temu zawsze znajdzie się coś do roboty aby nie skończyć projektu nigdy

 

True story bro :)

Ps ogarnąłem kable od GPU :)

http://i.imgur.com/GOuTagK.jpg

 

http://i.imgur.com/I8dDNC9.jpg

Edytowane przez Mlody
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Mały update z OC, na razie woziłem się za OC karty i sztuka jest naprawdę dobra :) póki co zatrzymałem się na 1602 MHz na rdzeniu i 7800 MHz na pamięciach, a wszystko to przy 40-42 stopniach :P Martwi mnie tylko to, że te cewki wciąż trochę słychać, nie jest jakoś tragicznie jeszcze, zwłaszcza jak coś leci na głośnikach (najważniejsze że w spoczynku lub lekkim obciążeniu jest cisza jak makiem zasiał) ale pod benchmarkami trochę ją słychać niestety. Prawda taka, że nie uśmiecha mi się wysyłać ją na gwarancję po raz drugi bo szkoda mi już czasu i rozkładania kompa to raz, a dwa nie wiadomo jak sztuka się znów trawi jeśli chodzi o możliwości OC oraz czy 3 egzemplarz będzie cichszy pod względem cewek.

 

Ps zastanawiam się co Wy byście zrobili na moim miejscu ? :)

Link to post
Share on other sites

No właśnie wydawało mi się, że to taka podkladka jaką zamówiłem 2 dni temu i która jutro powinna być u mnie :D 

Mam nadzieję, że u mnie też sprawdzi sie dobrze - czytałem, że z Rivalem się dogaduje poprawnie ;D 

Link to post
Share on other sites

Patrząc na te zdjęcia i mając na uwadze to co napisałeś o kolankach 90* to nie uważasz, że lepiej mogłaby wyglądać całość jakbyś wszędzie zastosował się do tej zasady? Na moje oko to jeszcze w trzech miejscach pasowałoby zastosować tą regułę. ;)

Idąc dalej. Ten rez wg mnie jest trochę za mały i ginie w ogromie tej konstrukcji. Ot takie moje przemyślenia. ;)

Link to post
Share on other sites

Nad rezem też cały czas myślę ale to była by kosztowna zmiana

Spod ręki Skeepa na pewno. Coś za coś. 

 

Taka 4setka od bitsa cała z plexi też by była.  Lub nawet 300mm też by było lepsze. 

P.s.

Niosę pomoc do czyszczenia przedniej szyby bo na pewno jest co czyścić. ;) 

+18

 

http://img.izismile.com/img/img8/20160129/1000/grownup_corner_204_82.gif

 

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Przeoczylem Twoj temat,a to duzy blad.

 

raz ze rewelacyjnie to wyglada-teraz juz jestem przekonany ze chce ta bude miec-obserwuje ja juz od dluzszego czasu-ale ostatnimi cvzasy nie daje mi spokoju...a tu prosze,dwa tematy z worklogami.Bardzo dobrze,bo z czasem pewnie bede mial mase pytan.

 

Jedno co mi sie nie podoba,to wyeksponowanie pomp.Zanim zobaczylem Twoj projekt,myslalem jak to zrobic-i myslalem aby pomke schowac-mmam ddc 18W,wraz z topem OClabs-tak mysle czy daloby rade ja upchnac pod mobotray.nie lubie wyesponowanych pompek-wole jak sporo rzeczy jest pochowane.

 

Jak z temperaturami na jednej 480?Tutaj idzie wepchnac nawet monste,ale np xspc rx 480 tez powinna dac rade nastepcy 5820K oraz nastepcy 980Ti..

Nie wiedzialem ze da rade upchnac cos za tacka,w razie czego mam nieuzywana  HL Black Ice GT stealth 240 o wymiarach 277x133x29mm,bo cienka 360 ktora mam to juz 38 mm.Myslisz ze z tylu da rade upchnac ta 240??

 

co do aquaero-tez mam zabudowe od Slawkja(w tym samym czasie jes robil dla mnie i rudnisa)-wiec teoretycznie moglbym zrobic ten sam myk co Ty,ale zanim zobaczylem jak to rozwiazales,myslalem aby wyciac otwor i wpuscic aquaero w tacke/obudowe-powinno sie zmiescic...tylko trzeba by juz ciac obudowe :cry:

 

jeszcze raz pozniej dokladnie porzeczytam temat.Gratuluje projektu-wyglada to naprawde pieknie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dzięki Oizo :) twój temacik last sniper też wywarł na mnie ogromne wrażenie i mam coś wspólnego rez od Skeepa :D
Co do pompy to jest sprawa otwarta dalej czekam na powrót moich dwóch DDC z topami od Bitsa, które o niebo lepiej się prezentują więc sprawa z pompa jest otwarta w grę wchodzi także coś takiego  :evil:  oczywiście zeszlifowany na lustro żeby było widać jak ciecz płynie :P
http://www.bitspower.com.tw/images/BP-2D5TOPACEX-UVPL--1024X768.jpg

 

Wracając do miejsca za tacką to bez problemu wejdzie gdyż masz tam 55 mm dokładnie :) Ja planuje tam wsadzić alphacool 480 o grubości 45 mm w przyszłości ale to wiąże się z kablami na zamówienie, żeby nie plątało się ich tam za dużo :P 
Niestety na razie muszę odłożyć trochę zaskórniaków bo to jakieś 1000 do 1500 do dołożenia :P

Edytowane przez Mlody
Link to post
Share on other sites

uhh...wiec mozed byc ciezko-bo na chlodnice 30mm dochodza wentyle 25mm....to jest absolutnie na styke.Chyba ze dac jakies slimy wentylatory.

 

Mnie martwi inny problem-mianowicei wieszajac obudowe na scianie-z boku bedzie wylazic kilo kabli :/

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...