Skocz do zawartości

Project Purple Core


Recommended Posts

Nie lepiej było biały pastel i barwnik deep purple? W ogóle ten nie pastel by chyba lepiej wyglądał :P  Tu masz jak wygląda woda w połączeniu z deep purple: https://www.youtube.com/watch?v=S6KE-n_LPR0#

 

Ewentualnie zawsze możesz napisać do Mayhems żeby Ci zrobili customowy płyn tak jak jemu :D :

 

http://i2.wp.com/www.darwinpc.co.uk/wp-content/uploads/2015/09/IMG_2001.jpg?resize=390%2C430

Link to post
Share on other sites

Ten "nie pastel" miałem wcześniej :P nie pomyślałem w sumie bo mogłem kupić biały pastel i po kombinować ale zachęciły mnie foty od sneffa z jego projektu purple chimera gdzie on używa tego pastela co ja kupiłem właśnie :)

Edytowane przez Mlody
Link to post
Share on other sites

kup sobie po metrze tych dwóch oplotów powyzszych co Ci wyslalem, zdjecia to jedno ale na żywo może być tak, że któryś podpasuje akurat pod ten płyn? ciezko powiedziec - a moze na zywo na tyle Ci sie ktorys spodoba ze stwierdzisz ze nawet moglby byc taki ciemniejszy nawet lepszy (blue night) - sam mam plan w przyszłości w ten oplot pójść z jakimś projektem a może nawet... Lianką  :D

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

 

 

To zalezy czy taniej... wlanie o jedna krople barwnika za duzo to znaczy ze cala butelka do wymiany :P

Odmierzasz np. 100ml. I liczysz krople potrzebne do uzyskania konkretnego odcienia. Ilość kropli razy... ;)

Jak przesadzisz to 100ml pójdzie w kosz a można i na 50ml się bawić.

Link to post
Share on other sites

Ja wiem ze trzeba miec pipete.. raczej problem jesli np na 100ml jedna kropla za malo a dwie za duzo (te barwniki sa bardzo mocne przeciez) wtedy by mnie szlak trafil odnosnie wyboru czy robic ciemniej czy jasniej bo pol kropli dac bedzie problemem..

 

Z drugiej strony jestem ciekaw w ktorym kierunku zmieni kolor pastel w ukladzie po kilkunastu dniach

Link to post
Share on other sites

Dlatego najpierw co zrobię to zaleję układ tym pastelem jaki jest teraz, wtedy zostawię go na tydzień - dwa i zobaczymy co się z nim stanie. Wtedy podejmę decyzję co dalej :) Lecz jeśli efekt mnie nie będzie satysfakcjonował pobawię się z miarka i pipetą :)

Link to post
Share on other sites

Barwik zawsze można też rozcieńczyć z 10 razy destylką. I wtedy po kropelce strzykawką albo wkraplaczem dozować. Nie wiem czy wkraplacz dostaniesz w aptece, ale jest to tak podstawowe narzędzie chemika że w każdym sklepie z tym asortymentem dostaniesz.

Link to post
Share on other sites

Taki mały update, całe okablowanie od aquaero oraz 8 sztuk wentylatorów thermaltek riing pojechały do oplecenia do iksmodiwa, zamówiłem barwnik czerwony dokłądnie "deep red" oraz pipetę do dozowania tak na wszelki :)


Ps. EVGA odesłała wczoraj do mnie kartę po wymianie na nową :)

Link to post
Share on other sites

Od momentu jaką dostali minęło może 24h ale chyba nawet nie.


Od razu lepiej bez logo supermena na ramie :P Niestety naklejek z numerem seryjnym z drugiej strony kości pozbyć się nie mogę, tak jest na stronie z zasadami gwarancji i taką też odpowiedź dostałem od producenta. Brak naklejek z SN = 99% szans na odrzucenie ramu na gwarancji.
http://i.imgur.com/6cyCoWe.jpg

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

To zrobiłeś błąd kolego, gdyż wydłużyłeś sobie sam czas oczekiwania. Na stronie EVGA rejestrujesz kartę i wysyłasz bezpośrednio do niego. Teraz musisz czekać aż sklep przetworzy twoje zgłoszenie niestety. Na przyszłość pamiętaj, że w przypadku EVGA ślesz wszystko bezpośrednio do nich :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...