Skocz do zawartości

który wybrać smartfon: Samsung Galaxy S4 (I9505),LG G3 (2gb ram), ASUS Zenfone 2 (ZE551ML) LTE, Samsung Galaxy S5


Recommended Posts

S4 w wersji i9505 - słaba bateria i Snapdragon 600, który sobie nie daje rady z rozdzielczością FHD.

 

LG G3 - przez rozdzielczość QHD Snapdragon 801 nie daje rady - częste przecięcia (czas pracy na jednym ładowaniu też nie robi wrażenia)

 

Asus Zenfone 2 - słaby aparat, wiele aplikacji (przede wszystkim gier) nie jest pod niego zoptymalizowanych

 

S5 - po ostatnich aktualizacjach bateria krótko trzyma, no i te 2gb RAM martwią bo w tej cenie spokojnie kupisz coś z 3gb.

 

Myślałeś o Sony Xperia Z2 - bateria genialna, 3gb RAM, wodoszczelny, aktualizacja do android 6.0 niedługo, rozdzielczość FHD, Snapdragon 801, dobry aparat.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem właśnie czy w tym honor 7 bez menu będzie plusem czy minusem ? 

 

dobrze mowie ze ten producent honor i huawei to jest wszystko produkcja Chińczyków ? 


http://i.imgur.com/ibF2CtI.png?1

http://i.imgur.com/z122BI6.png?1

  Antiax-kopia

 

posiedziałem trochę na forum i wyszukałem ciekawy wykres na temat honora 7

 

co do tego to się nadal zastanawiam czy to będzie dobry wybór ten honor 7 bo różnica jest dosyć duża , lepszy by był już moim zdaniem samsung s5 lub huawei p8 

 

dawid0032- widzę że pan też dyskutował już na ten temat 

Edytowane przez Makowel
Link to post
Share on other sites

Cyferki co cyferki. Nie zawsze jest to miarodajne. Działanie Honora jest bardzo dobre. Zamieniłem się z kumplem na wyjeździe telefonami na 2 dni i działał znacznie lepiej od mojego G3. Żadnych lagów ani nic. 40 tyś w antutu jeśli Cie to interesuje. Podzepsoły te same co S5 tylko nieszczęsny ekran qhd

Sam się zastanawiam nad kupnem Honora albo S6 ale bateria mnie troche przeraża.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...