Skocz do zawartości

Smartfon do 1300 zł (głównie do słuchania muzyki)


Recommended Posts

Witam,

 

od dłuższego czasu szukam smartfona który sprostałby moim oczekiwaniom pod względem muzycznym.

Szukałem już na miliardach stron i for, lecz bezskutecznie, zazwyczaj w tematach innych użytkowników o podobnych upodobaniach muzycznych często podczas dyskusji temat audio schodzi na dalszy plan.

Mi osobiście najbardziej zależy na jak najlepszej jakości dźwięku na słuchawkach na stockowym oprogramowaniu telefonu, gdyż wole nie ingerować w oprogramowanie bo wiąże się to z utratą gwarancji.

 

A więc do rzeczy, poszukuje (mam nadzieje, że moje wymagania są możliwe do osiągnięcia) telefonu do 1300zł, koniecznie z gwarantowaną aktualizacją do Androida 6, nadającym się do przyzwoitego śmigania po internecie. Jak wspominałem jakość dźwięku na słuchawkach to dla mnie najważniejszy aspekt, rozmiar wyświetlacza, jakość zdjęć itp. nie mają dla mnie większego znaczenia.

Link to post
Share on other sites

Niedawno mój Note 2 spadł z zabójczej wysokości 10cm na ziemie i niestety nie przeżył tej konfrontacji z podłogą, tak więc jestem zmuszony do kupna telefonu, tak czy inaczej nie chce nosić przy sobie telefonu i dodatkowych odtwarzaczy. 


Odświeżę trochę temat, niestety wciąż poszukuje odpowiedniego telefonu i trafiłem na dwie oferty na allegro, czy mógłby ktoś podpowiedzieć czy warto?

 

http://allegro.pl/htc-one-m8-bez-sladow-uzywania-sklep-radom-i5788908456.html

http://allegro.pl/one-m8-gray-sklep-htc-polska-23-vat-lodz-i5788391427.html

 

Dodam jeszcze, że jeżeli moje wymagania co do Androida są nie do spełnienia to chętnie wysłucham jeszcze jakiś propozycji, sporo czytam o tych "chińczykach" i jestem na prawdę zainteresowany, ale zależałoby mi na informacji od osób posiadających takie telefony odnośnie jakości na wyjściu słuchawek.  

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...