Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

Jakoś w sierpniu sprzedałęm s3 LTE i przesiadłem sie na z2, która niestety mi nie podpasowała. Jakosc wykonania, może i jest bardzo dobra ale reszta według mnie zostawia duzo do rzyczenia. Z jest dla mnie za ciężka i apart jak na 20mb robie bardzo słabe zdjecią a sama nakładka na androida jest jakas nudna. Myśle, że nie ma co sie juz meczyc z tym telefonem i zacząc przygode z czyms innym. Na oku mam kilka modeli:

LG G3 32gb

HTC E8 / M8

huawei p8

Wymieniłem te modele ponieważ są podobne cenowo do z2 i mniej wiecej za tyle co sprzedam soniaczka chce kupic inny telefon. Nie ukrywam, że moge dołozyc jak jakis telefon bedzie tego warty! Bardzo podoba mi sie S6 Edge ale na ta chwile jest troche za drogi ale na 100% w przyszłosci znajdzie sie w moim posiadaniu. 

Co według was kupić po przesiadce z Z2, jakies propozycje?


Pozdrawiam ;)

Link to post
Share on other sites

Honor 7 na papierze wygląda całkiem spoko tylko pytanie jak w praktyce bo nie słyszałem o tym modelu wczesniej?

Nie warto się w to pakować, chyba że chcesz mieć smartfona, którego wydajność GPU stoi na tym samym poziomie co w smartfonach z niskiej półki, wystarczy zobaczyć testy:

http://i.imgur.com/ibF2CtI.png?1

http://i.imgur.com/z122BI6.png?1

 

Poza tym Honor ma problemy z aparatem, do których do tej pory się ani nie odniesiono, ani nie rozwiązano co sugeruję, że ta sytuacja nie ulegnie zmianie w przyszłości.

Edytowane przez Antiax
Link to post
Share on other sites

Jakie problemy z aparatem? Miałem okazję testować i nie zauważyłem żadnych problemów. Zdjęcia wychodziły bardzo dobre. Wyraźne, ostre, żadnych szumów

Również miałem okazję testować ponad miesiąc temu i aparat był nie był zbyt responsywny, być może rozwiązali to jakąś aktualizacją, nie wiem, ale największą wadą jest brak możliwości nagrywania w 4K/1080p60fps co w sprzęcie za takie pieniądze jest niemile widziane.

 

Gdyby nawet kogoś nie interesowała fotografia i aparat byłby mu obojętny to wydajność GPU totalnie dyskwalifikuje ten telefon jako dobry wybór. 

Edytowane przez Antiax
Link to post
Share on other sites

To już kwestia upodobań i co kto potrzebuje. Mnie to akurat wisi bo mam porządną kamerę, której żaden smartfon nie dorówna. Jeśli coś nagrywam to tylko jakiś krótki filmik na spontana i w dodatku bardzo rzadko. Jeśli dla kogoś jest to priorytet to może wybrać inne urządzenie lepsze w tej dziedzinie.

Ja mam w G3 możliwość nagrywania w 4k, a i tak nagrywam w 1080p bo raz, dużo taki plik waży, a dwa to nie zauważyłem jakieś kolosalnej różnicy więc szkoda mi zaśmiecać pamięć.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Mnie to akurat wisi bo mam porządną kamerę, której żaden smartfon nie dorówna

Ty tak na poważnie ? Zresztą napisałem, że jeżeli nawet nie dbasz o kamerę to GPU i tak dyskwalifikuje ten telefon.

Edytowane przez Antiax
Link to post
Share on other sites

Tak na poważnie. Aparat i nagrywanie w smartfonie nie jest dla mnie sprawą pierwszorzędną ani nawet trzeciorzędną. Mam od tego 2 lustrzanki i normalną kamerę. Smartfon jedynie do uwieczniania czegoś na spontana jak nie mam aparatu pod ręką. Tak jak jest w G3 albo nawet w G2 to mi w zupełności wystarcza.

No ok gpu ma niskie ale jakoś się tego nie odczuwa w trakcie korzystania. Urządzenie działa płynnie nawet pod obciążeniem, gry działały całkiem dobrze.

Link to post
Share on other sites

Tak na poważnie. Aparat i nagrywanie w smartfonie nie jest dla mnie sprawą pierwszorzędną ani nawet trzeciorzędną. Mam od tego 2 lustrzanki i normalną kamerę. Smartfon jedynie do uwieczniania czegoś na spontana jak nie mam aparatu pod ręką. Tak jak jest w G3 albo nawet w G2 to mi w zupełności wystarcza.

No ok gpu ma niskie ale jakoś się tego nie odczuwa w trakcie korzystania. Urządzenie działa płynnie nawet pod obciążeniem, gry działały całkiem dobrze.

Źle przeczytałem zdanie odnośnie kamery, myślałem, że piszesz wyłącznie o smartfonach jakoby Honor 7 miał najlepszy aparat.

 

Oczywiście, że wszystko jest kwestią upodobań, ale obiektywnie rzecz biorąc wypadałoby, żeby smartfon miał jak najmniejszą liczbę wad, a przymykanie oka to nie najlepsze rozwiązanie.

 

Skąd założenie, że autor tematu nie gra w gry, bo wydaje mi się, że właśnie narzekał na słabą wydajność w poprzednich smartfonach więc po co proponować smartfona, który ma z nią problemy ? 

Link to post
Share on other sites

Każdy telefon ma wady. S6 bateria, G4 bateria i wykonanie, HTC sie grzeje i niezbyt dobry aparat. Na coś trzeba niestety przymknąć oko.

Z tego co widzę to autor narzekał na Z2 bo była ciężka, kiepski aparat i nudna nakładka. Nic o wydajności nie wspominał albo nie umiem czytać

To może pytanie do autora. Czy grasz w wymagające gry?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...