Skocz do zawartości

Coś lepszego od Lenovo A760 do 500zł :)


Recommended Posts

Witam wszystkich,

Od prawie dwóch lat mam taką cegłę Lenovo A760 na początku była w miarę ale teraz to jest złom :)

Generalnie nie spędzam życia z nosem w ekranie telefonu więc nie chciałbym wydawać więcej niż te 500zł na nową słuchawkę.

Ważne jest dla mnie żeby to był telefon nowy z polski z gwarancja dwuletnią realizowaną najlepiej jakoś stacjonarnie (Łódź) fajnie jak by to był zakup w jakiejś sieci gdzie nie ma problemów z reklamacjami jak to bywa w okolicznych komisach gdzie każda reklamacja jest uznawana za niezasadną :D

Chciałbym żeby telefon miał polskie aktualizacje softu ale żeby był pozbawiony jakiś sieciowych czy innych dodatkowych programów których nie da się usunąć bez roota.

Nie musi być dual sim bo i tak już tego nie używam. Fajnie jak by miał 5" wyświetlacz i tak z 16gb wbudowanej pamięci - bo dokładana karta i tak nie zawsze wystarcza bo nie wszystko można na karcie instalować.

Ramu więcej niż 1gb to raczej nie mam co liczyć :)

Pomożecie?! :D

Link to post
Share on other sites

To całkiem inny system. Inny sklep z aplikacjami. Tak samo jak masz Ios od Aplle

System działa płynnie. W tej cenje android niezbyt choć Motorola Moto E 2 generacji jest niezła i LG G2 mini ale na Kitkacie bo na Lollipopie zwolnił

Na windowsa nie ma niestety tylu aplikacji co na androida jednak na 10 prawdopodobnie będzie można odpalać te z androida. Jak to wyjdzie, zobaczymy.

Ma 8gb ale aplikacje można przenosić na kartę sd

640 ma lte. To dobry telefon. Przyzwoity ekran, niezłe aparaty.

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Okej powiedzmy, że rozważam zakup Xiaomi :D Jest na allegro chyba całkiem rzetelny sprzedawca ale niestety mało poinformowany. Tak jak mówiłem zabawa w rootowanie itp mnie nie bawi więc mam pytanie po 1 czy żeby zainstalować tą nakładkę MIUI to muszę wgrywać rom nowy cały itd?

Czy gdybym tego nie robił jest ktoś z Was w stanie powiedzieć mi jak wygląda taki standardowy system na tym telefonie? Chodzi mi o apki zainstalowane z automatu których bez roota i kombinowania nie usunę?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...