Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, w niedługim czasie mam zamiar sprawić sobie nowy telefonik. Obecnie mam HTC ONE X, i ostatnimi czasy bateria nie wytrzymuje nawet od rana do wieczora, gdzie na początku było to normą. Głównie używam telefonu do muzyki, grania, czasami filmy, internet no i oczywiście rozmowy sms'y. Priorytet to raczej dobra wydajność i bateria, fajnie by było gdyby oferował również niezłą jakość dźwięku na słuchawkach.
Na oku mam LG g3/ Asus zenfone 2.

Link to post
Share on other sites

Toć pisałem post wyżej iż samsungi to dla mnie zło, miałem z nie jednym do czynienia i zawsze się ciął :} Może i s6 okropna nie jest, ale to w dalszym ciągu samsung z "taczłizem"

 

Btw. 1600, jak już pisałem wykracza za mój budżet, więc nie wiem na wafla mi oczywista informacja że na olx/ aledrogo da się wyrwać coś za tyle -.-

Link to post
Share on other sites

S6 to najlepszy flagowiec tej generacji. Lepszy od HTC, Sony, LG itp i nie można go porównywać do zabytków które miałeś poprzednio. Nowy przebudowany touchwiz. Nic nie muli. Moim zdaniem warto dołożyć ale decyzja należy do Cubie

Co do cen na olx i allegro odnosiło się także do Xperii a nie tylko S6. I nie wiem czy tak oczywiste jest to do Ciebie skoro piszesz że Z2 kosztuje 1600

Link to post
Share on other sites

Oraz tym że S6 nie łapie żadnej zadyszki a G3 sie to zdarza, ma kosmicznie dobry ekran i jest znacznie wydajniejszy we wszystkim. Dochodzi też bardzo dobry czytnik linii papilarnych. Ma też lepszy aparat choć akurat G3 też ma bardzo dobry

Deusjarek przecież Z2 też za drogi bo przecież kosztuje 1600zł.

No to Galaxy S5 jeszcze albo Honor 7 lub P8

Link to post
Share on other sites

Bierz Honor 7 ulepszona wersja Huawei P8 o kilka smaczków np szybkie ładowanie i czytnik linii papilarnych który działa sprawnie,Z2 też mu się widać nie podoba.Zostaje jeszcze S5 który ma lepszy ekran bo amoled i wyższą wydajność,ale Honor 7 ma dość dobrą wydajność,lepszy aparat,baterię,wykonanie, lepszą nakładkę,3gb ram w S5 jest 2gb ram.

Link to post
Share on other sites

S5 miałem w rękach, kumpel ją miał. Bodaj 3 miesiące jej używał i wrócił do jakiejś starszej lumii, bo tak nie miłosiernie się to to cięło :D

Teraz popatrzyłem dokładniej na tego Honra, i całkiem ciekawy telefonik, muszę przyznać, mam nadzieję że stanieje/jakieś ciekawe promocyjki będą pod koniec roku, bo napaliłeś mnie na niego ^^

 

Edit: Tylko nie wspominajcie mi tu o jakiś olx/alegro bo jakoś nie mam zaufania do takowych serwisów, zwłaszcza w przypadku sprzętu którego będę codziennie używał przez dłuższy czas ;]

Edytowane przez RastaFaraji
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...