Skocz do zawartości

970 czy 980Ti do FHD


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez BuryZenek,

Recommended Posts

 

 

Mam 780, a ona wydajnością do 970 jest prawie identyczna, wszystko chodzi w 60 fps conajmniej na ultra WSZĘDZIE
 

 

Polemizowałbym, że jest ta sama wydajność i na pewno w nowszych tytułach.

No i oczywiście masz wszędzie 60fps na ultra

http://www.techpowerup.com/reviews/Powercolor/R9_390_PCS_Plus/17.html

Link to post
Share on other sites

No tak, ale ile gier potrzebuje 980Ti do 1080p? Niewiele. 

Jak chcesz grać ze wszystkimi ustawieniami graficznymi to prawie każda większa gra, która wyszła w tym roku.

GTAV, Far Cry4, Wiedźmin 3, Batman Arkham Knight itd.

I we wszystkich tych grach będziesz miał spadki do ~40kl/s na wykręconej 980Ti.

Edytowane przez DjXbeat
Link to post
Share on other sites

Mowa chyba o bzdurnych i przesadzonych MSAA etc.

Sam gram w wieśka na ustawieniach High z Hairworks. Boost FPS ładny a różnic... zero.
Także nie czarujmy się tutaj sztucznymi "super hiper ultra ustawieniami" bo są po prostu nie warte takiej mocy obliczeniowej.

Jak znajdziecie mi człowieka na ziemi, który w trakcie gry w W3 (biegając, jeżdżąc na koniu, walcząc etc) zobaczy różnice między ULTRA a HIGH (jakąkolwiek!) to nobla z oscarem powinien dostać. 

Link to post
Share on other sites

Sam gram w wieśka na ustawieniach High z Hairworks. Boost FPS ładny a różnic... zero.

Także nie czarujmy się tutaj sztucznymi "super hiper ultra ustawieniami" bo są po prostu nie warte takiej mocy obliczeniowej.

980Ti@1450Mhz w Wieśku 3 1080p Uber + HW notuje spadki do ~32kl/s w momencie gdy jest zbliżenie na głowę Geralta. W lasach przy zachodach i wschodach słońca jest taka chwila gdzie generowana jest znacznie większa ilości cieni efektem czego jest wydajność ~40kl/s.

 

Jak znajdziecie mi człowieka na ziemi, który w trakcie gry w W3 (biegając, jeżdżąc na koniu, walcząc etc) zobaczy różnice między ULTRA a HIGH (jakąkolwiek!) to nobla z oscarem powinien dostać. 

Ja widzę róznicę po miedzy Uber a High w zasięgu generowania cieni, budynków trawy, ludzi.

Jak ktoś tego nie widzi to jest ślepy :>

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...