Skocz do zawartości

Problem z długością filmów w Adobe After Effects CC 2015 / Jaki darmowy program do montowania wideo?


Recommended Posts

Witam,

 

Zacznę od pierwszej części tematu. Używam triala Adobe After Effects CC 2015, jednak nie umiem sprawić aby przy jego pomocy stworzyć film dłuższy niż 4 minuty. Pole ze ścieżkami kończy się na czwartej minucie i zawsze filmy urywają się w tym momencie. Nie mogę też przewinąć żadnego z elementów poza 4. minutę, tzn. chodzi mi o te paski na dole, nie mogę przewinąć ich tak by np. ustawić taką samą długość trwania wszystkich elementów, tylko muszę wpisywać czas ile  i co ma trwać, a mimo to po zrenderowaniu Media Encoderem filmy kończą się po 4 minutach. Jak sobie z tym poradzić?

 

I druga część. Tworzę na YouTube filmy z muzyką, są to proste filmy, jakiś obrazek, napis i muzyka. Chcąc je trochę urozmaicić postanowiłem dodać efekt audio spectrum. Wyczytałem, ze AAE oferuje coś takiego. Jednak trial skończy się za jakiś czas, a ja nie bardzo chcę zaopatrywać się w licencję, ale nie chcę też piracić, dlatego chciałem zapytać o jakiś prosty, przede wszystkim darmowy program do montażu filmów, który pozwoli mi na stworzenie efektu wizualizacji muzyki jak w After Effects.

Edytowane przez Kobra170
Link to post
Share on other sites

Pewnie wersja trial ma blokadę do 4 minut. Kup pełną wersje to będzie można dłuższe filmy robić.

 

Tylko, że ja nie chcę kupować pełnej wersji. Wiem, że pewnie w AEE można stworzyć cudowne efekty, ale nie będę dla jednej funkcji kupować horrendalnie drogiego programu, dlatego chcę przesiąść się na darmowy program, który będzie z pewnością uboższy w funkcje, ale będzie mógł stworzyć nawet najprostsze audio spectrum. Naprawdę nikt nie może niczego polecić?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...