Skocz do zawartości

Project Lightning Red


Recommended Posts

Front załatwiony. Śrubki dojechały. Teraz tylko Wielkanoc i koniec. :P Miało się pozmieniać z kartą ale zdecydowałem że i tak w tym roku mam nadzieję na coś nowego to jeszcze całe pieniądze poszły na koncert.  :D


http://www.abload.de/img/mobile.48q4pl3.jpg

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Cześć, powiedzcie mi, da sie kupic arkusz silokonu, lub jakiejś gumy z której można by było zrobić uszczelkę? Jednak jestem już blisko opanowania rezerwuaru na Top. Brakuje już tylko pomysłu co do uszczelnienia. Moze przygotować na szybie uszczelkę z silikonu, pozniej ja odkleić i założyć miedzy oba panele z plexi?

 

Czasu mam duzo, czekam na dostawę blachy polerowanej na midplate. Mam nadzieje ze już w tej rewizji uda mi sie opanować rezerwuar. :)

Link to post
Share on other sites

Całość jest konsultowana z wujem, który zajmuje sie grzebaniem w tworzywach sztucznych. Powiedział, ze najlepiej na śruby i silikon, ale jak lekko średnio mogłoby to wyjsć. Adrian, co do tego to na pewno, ale i tak całość bedzie testowana pod ciśnieniem większym jak jest w układzie :)

Jednak, rodzina inżynierów chyba da radę. :P

I jeszcze dla uściślenia, plexi w której bedzie frezowana "wanienka" bedzie miała grubość 15mm, a głębokość frezowania 10mm. Rowek na uszczelkę, moze 2mm? Przykrywką bedzie kawałek 5mm plexi. W wanience bedą 2 gwinty (in i out) a w przykrywce tylko otwór na korek.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Więc tak. Doszedł nowy dysk, ponieważ stary stracił życie. Kolejna sprawa, sprawa z rezerwuarem rusza się do przodu, opanowałem frezowanie, teraz tylko dokładnie przemyśleć montaż, zamówić materiał i do roboty!  :D

 

Na dzień dzisiejszy, jest zrobiony tymczasowy midplate z plexi, który pewnie zostanie podświetlony. 

Ogólnie jedyny odcinek, który robiłem 2 razy, to MOBO>CPU. Naprawdę jestem zadowolony, cover na kabel 24 pin nadal czeka, ale mam nadzieję że w majówkę ogarnę. Chcę jeszcze kupić włącznik, zamiast tej całej płytki z diodami. Jak podświetlę midplate, postaram się załatwić przynajmniej lekko żeby zrobić lepsze zdjęcia. Wiem że jest bardzo dużo miejsc, gdzie przydałaby się poprawka, ale to wszystko z czasem.

 

http://www.abload.de/img/mobile.55ltsgy.jpghttp://www.abload.de/img/mobile.56fbs0r.jpghttp://www.abload.de/img/mobile.57lddbz.jpg

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Własnie próbowałem od krawędzi, próbowałem pod a teraz na zdjęciu oświetlenie jest zamontowane nad midplatem.

LEDy niby dobre, bo SMD5050. Krawędź jest wyszlifowana ładnie, także to też nie przyczyna.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Rozumiem, że wzorując się na mnie chcesz mnie przebić... powoli Ci dobrze idzie bo poszedłeś w rurki i masz fajniejsze mobo, jednakże zapominasz o jednym... ja myślę o rurkach czarnych chromowanych, złączkach na zamówienie + rezerwuar płaski (który w sumie też miałeś chyba robić? Tylko coś nie wyszło?) ..także tak.. dobra koniec nabijania się :P

 

Pod tą zaślepką nową mógłbyś kable na dole uczesać bo psują caaały efekt wizualny od 1go momentu gdy zobaczylem te zdjecia... a tak to super wygląda, chociaz to logo ROG w kazdym niemalże projekcie już mnie mdli jak je widzę... 

 

Ty juz wodujesz, bedziesz mial karciochy... ja nic nie woduje, nie mam karcioch... moze za 2 lata... wtedy pewnie mi sie tez znudzi Lianka i calosc wystawie na alledrogo a Ty bedziesz mial nowe zabawki i budkę walniesz na czerwono w srodku  :D

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

@vieworld :menda:

Rezik czeka aż bedą resztki kwasówki 14mm, bo kawał 1x2m, troche nie bardzo. :P Kabelki dzisiaj uczeszę, została mi jeszcze jedna klamra, ktora mam nadzieje uda sie tam przeciągnąć.

 

A co do przyszłości... Poczekam aż ten sprzęcik nie bedzie dawał rady, i przechodzę na jakieś AiO. :menda:

http://www.abload.de/img/mobile.67mmujo.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Jutro zamawiam kartę, niestety jedną. Następna będzie może pod koniec wakacji. Nie przewidziałem dodatkowych wydatków po drodze  :menda: Popracuję na budowie, i może to co dozbieram starczy. Jutro od rana wstaję i kombinuję z kablem 6 pin... Mam nadzieję, że go odnajdę i ogarnę sposób jak to ładnie pociągnąć.


Kupione! Szafirek za cenę przewidywaną przez AMD (tzn.1170) :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...