Skocz do zawartości

HTC One M8, warto zmieniać?


Recommended Posts

Hej, od dłuższego czasu chodzi mi po głowie pomysł wymiany mojego HTC, czytałem i zastanawiam się nad LG G3, LG G Flex i to tyle. Nie mam żadnych innych propozycji. Od telefonu wymagam w miarę dobrej baterii (minimum 1 dzień bez ładowania), dobrej jakości zdjęć, wydajności oraz przyjemnego designu (dla niektórych mały szczegół, ale dla mnie jest to ważna rzecz :) ) W HTC przeszkadza mi jakość zdjęc i to w sumie tyle... po prostu mi się znudził i szukam innych flagowców z zeszłego sezonu. Jestem otwarty na inne propozycje, więc z góry dziękuje wszystkim za pomoc :)

Link to post
Share on other sites

G3 potrafi zamulić przez zbyt dużą rozdzielczość do możliwości procesora chodzi o przeładowywanie ikonek na pulpicie,ale ma to niby być naprawione gdy dostanie 6.0 i ma słabą baterię która przy standardowym użytkowaniu wytrzyma dzień pracy,ale przy intensywnym pół dnia i po baterii,aparat ma bardzo dobry.Z innych to Z2 albo S5.

Ekran i aparat-S5

Wykonanie,bateria-Z2

Z2 działa szybciej i ma 3gb ram,S5 ma 2gb ram.

Link to post
Share on other sites

Rozumiem, czyli raczej skreślam z listy LG G3, postaram się poszukać Z2. Mam jeszcze pytanie, przejrzałem porównanie Z2 oraz M8 i wychodzi na to, że parametry są podobne, ale parametry parametrami, jak to wygląda w rzeczywistości ?

Edytowane przez Vakhar
Link to post
Share on other sites

Z2 i Z3 mają naprawdę dobre baterie mam z3 i z czystym sumieniem mogę ją polecić na baterii trzyma mi ok 8 h przy ciągłym oglądaniu filmów z wifi i prawie z dźwiękiem na maksa a posiadam ten telefon już rok więc myślę że to bardzo dobry wynik z tego co wiem to z2 ma delikatnie mocniejszą baterię więc napewno będziesz zadowolony 

Link to post
Share on other sites

Podłączę się do tematu, żeby nie tworzyć śmietnika na forum, sam mam G2 i myślałem o wymianie na coś podobnego jak kolega wyżej, aczkolwiek nie jestem do końca pewien. Jeśli już to skłaniałbym się ku Z2/Z3, ale ciężko odszukać jakieś dokładne różnice pomiędzy nimi, jakieś małe rzeczy w softcie lub dodatki itp, wiele się różnią pomijając wielkość na korzyść Z2?

Link to post
Share on other sites

Głównym powodem dla którego skłaniałbym się do zmiany telefonu to wytrzymałość na baterii, lecz jeśli chodzi o G2 to chyba tylko Z2 i Z3 będzie zmiana na plus pod tym względem a pod innymi nie będą odstawiać, jak mniemam?

Edytowane przez Smoqu
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...