Skocz do zawartości

Płyta gł. do 350zł pod core i3 540


Recommended Posts

Jeszcze dziś musze zamówić zestaw na razie mam takie coś ale poszukuje jakiejś dobrej mobo najlepiej w ramnet.

 

Obudowa ATX Midi CoolerMaster Elite 370 bez zas.

155,00zł

Nagrywarka DVD Samsung SH-S223C SATA czarna Bulk

58,89zł

Zasilacz do obudowy OCZ ModxstreamPro 500W Modular

234,99zł

Głośniki Genius SP-HF1800A 2.0

158,99zł

Mysz Icon7 Z500 USB

121,99zł

Monitor LCD 23'' Samsung SMBX2335 (LS23B3UVMN/EN)

788,50zł

Pamięć Kingston SDHC micro 4GB Class 4

23,99zł

Pamięć DDR3 Kingston 4GB PC1600 CL9 HyperX Dual

230,54zł

Podkładka pod mysz A4Tech X7-500MP

16,57zł

Procesor Intel Core i3 540 3.06GHz LGA1156 BOX

358,99zł

Dysk twardy Samsung 500GB HD502HJ SATA II 16MB

134,99zł

Gigabyte Radeon HD4850 1GB DDR3/256b D/H PCI-E

359,99zł

 

o to mój zestaw. w Ram.net brakuje mi tylko zalmana performy , i dfi lan party p55 i poszukuje do tego zestawu jakiegos zamiennika albo coś?

 

Co ogólnie sądzicie o zestawie ? i prosze o szybką pomoc co do PŁyty głownej do 350 zł.

Link to post
Share on other sites

1) Nie zamawiaj w ram.net.pl, bo się kompa nie doczekasz do świąt.

2) Rozumiem, że zestaw do 3000zł w tym monitor, mysz, klawiatura?

3) Do czego zestaw ma służyć?

4) Na oko to strzelam z MSI H55-GD65 lub ASRock P55 Pro/USB3.

 

Opowiedz coś więcej co planujesz robić z tym kompem, dobierzemy coś fajnego w innym sklepie.

Link to post
Share on other sites

Jestem bardzo ograniczony przez czas do konca miesiaca musze mieć juz zakupiony sprzet na fakture VAT to czy przyjdzie czoesniej czy pozniej 3 dni to nic mi się nie stanie buszuje po necie juz od kilku dni i wszystkie czesci ktore chciałem znalazlem tylko tutaj no i może jeszcze ne esc.pl ale tam ten sam sprzet mi wychodzi prawie 200zł drożnej.

 

Komp do fakturowania" :wariat: bo to do firmy ale ze ja sie tmy zajmuje to głownie do gier internet filmy.

przez rok bede jeszcze pracowac an XP 32bit HE bit dlatego też wziąłem hd4850 za jakiś czas zmienie na cos mocniejszego podobnie procka jak spadna ceny.

 

A irytuje mnei to ze teraz i tak dolar skoczył i ceny poszły wszedzie gore co do niektorych podzespołów ale w esc.pl to juz perfidnie.

i3 o 10 zł

dfi lan party wczoraj o 70zł!!!!! dzis spadło do 40zł , hd4850 tez 40 zł wiecej niż np w poniedziałek

performa 5 zł :menda: bude mialem mieć CM 430 ale z dnia na dzien poszla o 40 zł do góry no to szaleństwo.

 

Jeśli znajdziecie mi jakimś cudem te części innym sklepie( peniejszym niz ramnet.pl) to nie ma sprawy ale nei moge zamaiac 12 podzespołów w róznych sklepac bo za przesyłke wyjdzie mi to szystko nieekonomicznie.

Link to post
Share on other sites

Nie, nie :wariat: napisałem że komputer bedzie do fakturowania" a nie do fakturowania :menda:

Po prostu takie jest jego cel oficjalny a co sie bedzie działo po godzinach to juz inna sprawa.. tak więc bede grał raczej po kilka godzin dziennie.

Sam zestaw to ajkies 2200 reszta to dodatki monitor itd.

Link to post
Share on other sites

Proponuję:

 

Procesor: AMD Athlon II X3 440 /3.0GHz, 1.5MB, 95W, BOX, AM3/ 249 zł

Płyta główna: MSI 870-C45 /AMD870/ 239 zł

Wentylator: Zalman CNPS10X Performa 135 zł

Pamięć RAM: GoodRam 4GB (2x2GB) 1600MHz CL9 250 zł

Dysk twardy: Samsung 500GB 7200rpm 16MB cache SATA-II F3 139 zł

Karta graficzna: Gigabyte GeForce GTX 460 OC 768MB DDR5 /192bit/ 2xDVI/mHDMI 599 zł

Obudowa: Thermaltake V4 (b/z) 169 zł

Zasilacz: Seasonic S12II-520 520W 80 Plus Bronze 279 zł

Monitor: http://www.agito.pl/monitory-lcd/dell-2 ... =wszystkie

 

ok. 2935zł.

Link to post
Share on other sites

Pisałem chyba wcześniej i to nie od tak o sobie do muzy-powiedziałem że celowo ybralem jak na razie hd4850 bo to najrozsądniejszy wybór w tej niskiej cenie" a za rok moze poltora kupie cos lepszego.

 

Zestaw juz mam ustalony a ten podalem tylko jako odniesienie bo uwaga i tu moge niektórych zdziwić :) pytałem tylko o płyte główna do tego zestawu mniej więcej jakąś równie dobra jak DFI ktorej juz nie ma na ram.net.pl

 

Czy te mobo które podał torture są dobre spradzą się może jakieś inne propozycje

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...