Skocz do zawartości

Niekontrolowana zmiana parametrów kolorów


Recommended Posts

Cześć, mój problem jest następujący: W chwili obecnej wyregulowałem sobie kolory w ustawieniach ( panel sterowania Nvidia) tak aby dla mnie były odpowiednie, zapisałem go i dałem żeby był zawsze - niestety gdy włączam World Of Warcraft ustawienia same sie przestawiają na takie iz obraz jest nienaturalnie rozjaśniony tak że aż oczy bolą..... po wyjsciu z gry te ustawienia dotyczą również monitora i ogólnego wyglądu  - dopiero po wejsciu do panelu nvidia , przestawieniu na opcje : Inne aplikacje sterują ustawieniami kolorów i z powrotem na Użyj ustawień Nvidia ( Wyświetlanie : Wyreguluj ustawienia kolorów pulpitu) ekran odzyskuje normalne , zbalansowane kolory takie jak ustawiłem.... Problem przestawiania na takie oświetlenie występuje również zawsze gdy np gram w jakąś gre i wyjde do pulpitu ( podczas gry, przyciskiem windows'a) wtedy zawsze również następuję zmiana na te złe ustawienia kolorów , a po wróceniu do gry również zostają one wprowadzane tak ze jesli chce przywrócić te dobre musze wyjsc calkowicie z gry i znowu zrobic trick z przestawianiem ustawieni kolorów..... Jak temu zaradzic? Prosze o pomoc.

Ps.
Jak włączam komputer po zalogowaniu również są na chwile te złe ustawienia kolorów ale po sekundzie dwóch zmienia sie na takie jakie ustawiłem

Windows 10
GTX 970.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...