Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, poszukuję telefonu dotykowego do 500 zł. Ma to być prezent dla mojej siostry na 18. Cena nie może przekraczać, chyba że do 20 zł maks. Myślałem nad: http://www.ceneo.pl/36533264 lubhttp://www.mgsm.pl/p...log/lg/spirit/.

Zależy mi na:
-ekran powyżej 4 cali
-w miarę dobra bateria
-wygląd przyzwoity, chociaż tutaj to każdy ma inny gust
-dobry procesor, RAM
-pamięć telefonu 8 gb min. 

Link to post
Share on other sites
Co wy wszyscy polecacie tego Xiaomi. Musiałbym sprowadzać go z za granicy, bo w Polsce ten telefon kosztuje bodajże 900 zł.

nie chcesz to nie. Ale na litość tutaj nikt ci krzywdy nie chce zrobić...

wolałbyś żebyśmy Ci polecili coś markowego w tej cenie i żebyś był (a na 100% byłbyś) niezadowolony?

 

 

W sumie to jeszcze możesz jej kupic Lumia 735 albo 640 - tak teraz pomyślałem bo nigdzie nie piszesz że musi być android.

Edytowane przez ArioX
Link to post
Share on other sites

Ok wielkie dzięki, ale czy chodzi wam o ten model? https://www.xiaomiforsale.com/pl/telefony/241-xiaomi-redmi-2-900mhz.html?search_query=Xiaomi+Redmi+2+&results=12Jeśli tak to czy ktoś by mi mógł napisać, czym on się wyróżnia spośród innych, bo z tego co widzę to parametry ma podobne.


nie chcesz to nie. Ale na litość tutaj nikt ci krzywdy nie chce zrobić...

wolałbyś żebyśmy Ci polecili coś markowego w tej cenie i żebyś był (a na 100% byłbyś) niezadowolony?

 

 

W sumie to jeszcze możesz jej kupic Lumia 735 albo 640 - tak teraz pomyślałem bo nigdzie nie piszesz że musi być android.

Rozumiem, ale po prostu po twojej wypowiedzi dowiedziałem się tylko nazwy telefonu,a niektórzy ludzie polecają coś, bo to posiadają. A w dodatku myślałem, że musiałbym sprowadzać z Chin.

Link to post
Share on other sites

Wielkie dzięki, widzę, że to jest naprawdę dobry telefon. Transport w ciągu 3 dni z Unii, więc nie jest źle. Serwis jest w Polsce, ale mam nadzieje ze nie beda sprawiali zadnych problemow. Tylko jak z wymianą baterii 


Jeszcze jedno pytanie. Czy da się na nim zainstalować legalnie androida? 

Link to post
Share on other sites

Powinieneś wiedzieć że przy zakupie tego Xiaomi istnieje ryzyko że będziesz musiał zapłacić vat na granicy.Wszyscy ktorzy polecają ten telefon powinni o tym wspomnieć bo wtedy cena niestety wzrasta.

Xiaomi można kupić u xiaomiforsale.com, wtedy VAT jest wliczone w cene, wysyłka odbywa się z EU magazynów - czyli Czechy.
Link to post
Share on other sites

Chinol chinolowi nie jest równy. Lg to korea, htc tajwan. I co? Jest źle? Nie wydaje mi się

Xiaomi jest bardzo dobre akurat. Poczytaj sobie opinie i zobacz na statystyki sprzedaży. Miałem okazję się nimi pobawić i zrobiły bardzo dobre wrażenie.

I co by handlarzowi dało wciskanie czegoś skoro nic by z tego nie miał?

Link to post
Share on other sites

Xiaomi jest na 4 miejscu pod względem sprzedaży smartfonów tuż za Huawei,więc to pokazuje jak bardzo dużo ludzi je kupuje,gdyby to były jakieś tandetne chinczyki jak widać chyba tak myślisz to by nie mieli takiej sprzedaży,a poza tym xiaomi redmi 2 w tej cenie jeśli chodzi o nowy jest najlepszy i tu nie ma co dyskutować.

Link to post
Share on other sites

Nie jestem źle do xiaomi nastawiony, uwierz mi że wiem co to za firma. Mają sporo dobrych sprzętów jak np. YI Camera. Jednak jeśli wchodzi w grę chińczyk zawsze jest ale, a to nieprzetłumaczony do końca, a to słabszy procesor, gorszy aparat niż u konkurencji itd. Nie są to może przekreślające wady, ale zawsze. Paza tym jak już poprzednicy zauważyli, jest vat, cło itp. a jeśli ktoś o tym nie pisze to chyba mam prawo uznać to za propozycję cwaniaczka-Mireczka ;)

Link to post
Share on other sites

zasadniczo to jest jeszcze doogee x5pro w polskiej dystrybucji właśnie za 500zł. no chyba ,że z jakiegoś OH NIE CHIŃSKIEGO sklepu to wtedy 330zł z wysyłką plus 60zł vatu jak dowalą a dhlem czekasz 2 dni. serwis oczywiście w Polsce. dobra specyfikacja za niezłą cene(najtańsze 2gb ramu w telefonie)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...