Skocz do zawartości

Nowy Smartfon do 800zł, Huawei P8 lite, Motorola moto g3 czy coś innego?


Recommended Posts

Witam serdecznie, przetrzepałem już kilka stron forum, przeczytałem trochę testów i nadal nie wiem jaki model wybrać. Telefonu będę używał głównie do dzwonienia, pisania i przeglądania internetu, nie słucham muzyki przez tel, nie gram, nie ściągam miliona aplikacji. Chciałbym, żeby telefon pochodził bezproblemowo chociaż dwa lata, dlatego skłaniam się ku zakupowi nowego telefonu w sklepie stacjonarnym. Oczekuję od telefonu stabilności i szybkiego działania oraz w miarę wytrzymałej baterii, to są moje priorytety, zaraz później ekran, z racji przeglądania internetu i na końcu aparat. W oko wpadły mi modele wymienione w temacie - Huawei i Motorola. Może ktoś poleci mi coś innego? Budżet w jakim chciałbym się zamknąć to 800zł. 

Edytowane przez Kryger83
Link to post
Share on other sites

Zastanów się jeszcze nad tym Honorem:

http://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/honor-4x-czarny.bhtml- wprawdzie nie taka znanna marka ale telefon oferuje bardzo dobre parametry, jest naprawdę fajnie wykonany oraz powinien Ci odpowiadać.

 

Jeszcze proponowałbym sobie zerknąć na ten model:

http://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/meizu-m2-note-16-gb-szary.bhtml- Meizu. 

Link to post
Share on other sites

Bierz motorolę. Sam mam G3 (tyle że w wersji z 2gb ramu). Telefon śmiga jak marzenie bez żadnych zwiech. Miałem wcześniej samsungi i htc i byłem pod wrażeniem, że android może tak dobrze działać. Nie korzystam jakoś namiętnie z telefonu w ciągu dnia (poprzeglądam net z 1h łącznie, popiszę trochę z narzeczoną, włączę gierkę na 30 min i posłucham muzyki w drodze do/z pracy) i bateria starcza na 3 pełne dni (+ jeszcze zostaje) więc miodzio.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...