Skocz do zawartości

Szybki wybór 3 telefony


Recommended Posts

Witam mam do wyboru 3 telefony, po jeden z nich wybieram się jutro do sklepu, a są to: Moto G3 3rd, HTC 620g, Zenfone 2 Laser. Który wybrać? Liczy się przede wszystkim wydajność. 

Na jakiej wydajności Ci zależy ? W grach czy chodzi Ci o responsywność urządzenia (o to jak szybko działa w codziennym użytkowaniu pomijając najbardziej wymagające gry) ?

 

Bo czasem jest tak, że najmocniejszy SoC nie pomoże kiedy nakładka producenta, wolna pamięć itd. bardzo spowalnia telefon. 

Edytowane przez Antiax
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Oczywiście chodzi o wydajność w codziennych czynnościach oraz płynne przejście pomiędzy aplikacjami. 

Możesz wybierać tylko między tymi smartfonami, które przedstawiłeś w swoim głównym poście ?

 

Jeżeli tak to Moto G 3rd (wersja z 2GB RAM) będzie najlepszym wyborem ze względu na czystego Androida, ale Asus też będzie dobrym wyborem, mimo, że posiada autorską nakładkę to jest ona bardzo dobrze zoptymalizowana. 

Edytowane przez Antiax
Link to post
Share on other sites

Nastąpiła mała zmiana i mogę wziąć coś innego. Byle do 850zł. Miałem brać na raty w MM ale okazało się, że jestem w stanie kupić coś na olx czy też allegro. Wszędzie polecają Meizu M2 Note, jest aż tak dobry? Co sądzicie o LG G2 z allegro z wysyłką z Polski?

Link to post
Share on other sites

Jak G2 ma pierwotny dowód zakupu(gwarancja producenta i faktura VAT 23%) to bierz.M2 note jest bardzo dobry ale G2 lepszy.Tylko G2 D802 16gb ma gwarancję w Polsce jest też D802 32gb,ale ta wersja nie ma realizowanej gwarancji w Polsce.G2 F320 to wersja na rynek koreański więc też bez gwarancji i nie będzie działać lte.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...