Skocz do zawartości

Anty-zwierzakowy mały PC 3600zł


Recommended Posts

Witam, zaznaczam iż nie mam pojecia w jakim dziale to umiesic także piszę tutaj. Więc tak odłożyłem więcej kasy i wstrzymałem się z zakupem aby zwyczajnie kupić coś lepszego, Problem w tym, iż komputer nie moze zajmowac duzo miejsca i najlepiej gdyby miał jak najmniej kabli. Chciałbym też aby w przyszłści była możliwość rozbudowy. Dlatego mam pytanie czy istnieje komputer All in One z wymiennymi podzespołami? (chodzi mi o desktopowe karty graficzne) z początku chciałem laptopa na MX3 lecz dostępność układów graficznych jest bardzo niska. Ew rozmyślałem nad Dell Alienware + Dell ampfiler? (daje możliwość podłączenia zewnętrznej karty graficznej coś jak eGPU) Dzieki serdeczne za pomoc i pozdrawiam. :)

Link to post
Share on other sites

  • Zastosowanie komputera :

  • Maksymalna kwota :

Kiedy zamierzam kupić komputer? :

Których części potrzebuję :

Czy będę podkręcać sprzęt? :

Rozdzielczość mojego monitora i model :

Specjalne wymagania :

Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) :

Własna propozycja zestawu :

Inne :

Link to post
Share on other sites

  • Zastosowanie komputera : Głównie Gry

  • Maksymalna kwota : 3600zł

Kiedy zamierzam kupić komputer? : Jak najszybciej

Których części potrzebuję : wszystkich

Czy będę podkręcać sprzęt? : Możliwe

Rozdzielczość mojego monitora i model :-

Specjalne wymagania :Jak najmniej kabli (zwykły mini-itx nie wchodzi w gre, Albo laptop albo All In One)

Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) :-

Własna propozycja zestawu :-

Inne :Są komputery All In One z wymienną kartą graficzną?(desktopową) ew, gdzie da się kupić karty graficzne do laptopów?

Link to post
Share on other sites

moze byc wiekszy ale:
- stalowa pancerna obudowa
- mile widziana mozliwosc montazu chlodzenia wodnego
- mysz i klawiatura bezprzewdowa
- w pózniejszym czasie sli/cf badz karta z 2 rdzeniami (odpowiednio atx lub micro atx)
- monitor z mozliwoscia montazu sciennego
- lepiej 4k czy 144hz?
- jest jakis odpowiednik matryc na amoled od samsunga?

cena 3600zł za jednostke PC oraz mysz i klawiature

Link to post
Share on other sites

Za 600+ masz w miarę "pancerne" obudowy (nie pamiętam konkretnych modeli, ale chyba CosmoII do takich należy) tylko że to już zostawia tobie tylko 3k na resztę, procek liczmy ~1k, mobo+ram+chłodzenie+zasilacz kolejny 1k i 1k na grafikę (jak 960 4GB). Więc tak troche możesz się nie zmieścić z takimi wymaganiami. A co do matrycy to tak IPS z wyższej półki (czyli kolejne 2000 najmniej jezeli 4k koreański monitor byś ściągał).

 

//Edit:

Co do kabli to lan+zasilanie+video+dźwięk to minimum jakie da się osiągnąć i będzie w miarę sensowne.

Edytowane przez Tankersss
Link to post
Share on other sites

Wyjścia innego nie widzę. Piesek kocha bardziej metale i kable niż bekon x.x zależy mi aby tego nie zniszczył. Ostatnio pogryzł mi całą obudowę Zalman t4 [*], kochany psiak chciał żebym miał dwa kable HDMI bo jeden nie wystarcza. Na ekranie tabletu mam pamiątke po jego kłach a na kablach od słuchawek więcej cyny niż kabla :P biurko też mam małe większego nie mam jak dać i staram się kombinować w inny sposob.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...