Skocz do zawartości

Mysz (200 zł) - PROSZĘ O POMOC :)


Recommended Posts

Witam, proszę o poradę przy doborze myszki, zwróćcie proszę uwagę na UWAGI, z góry dziękuję wszystkim za pomoc :)


 


§  Budżet: 200 zł


§  Jakiej myszki obecnie używasz: jakieś taniej za 50 zł, która była w zestawie do laptopa


§  Jaką masz obecnie podkładkę: z ikei za 10 zł, będę również zmieniał po wyborze myszki


§  Z jakich wartości DPI korzystasz: cieżko powiedzieć


§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): aktualnie LoL, ale zaczynam w CSGO, dlatego potrzebuję myszki pod oba te tytuły


§  Ile przycisków używasz w myszce: aktualnie


§  Chwyt: używam clawa, ale nie będę miał problemu ze zmianą chwytu, myślę, że palm albo finger będzie ok


§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):  1 2 2


§  Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka: 15 cm, dł. do nadgarstka 19/20 cm


§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: bo chcę coś lepszego


§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy):


I tutaj przechodzimy do sedna, nie jestem jakimś pro gamerem, dlatego też nie mam nie wiadomo jakich wymagań, powiem szczerze, oprócz samej fukncjonalności i polepszenia jakości gry względem mojej obecnej myszki, poszukuję po prostu ładnej myszki (ale w dalszym ciągu z dobrym sensorem). Aha - i poszukuję tylko i wyłącznie nowej myszki. :) Mam na oku 2 propozycje:


-Steelseries Rival - o tej chyba wyczytałem najwięcej dobrych opini poza wycierającymi się bokami, które naprawili w najnowszej wersji 300


-Roccat Kone Pure Black edition


Jestem otwarty na wszelkie inne propozycje.


 


Co 2 wyżej wymienionych, mam obawy co do Roccata - czy ona aby nie będzie za mała i czy przy dłuższym graniu po prostu ręka nie będzie mi się meczyć?


Link to post
Share on other sites

Rival w takim razie będzie ok. Poprawione boki są już w zwykłym Rivalu bez dopisku 300. Dla pewności możesz ją przymierzyć w Euro.

 

Właśnie też o tym słyszałem, a powiedz mi proszę jeśli się orientujesz - w jaki sposób mogę zweryfikować czy jest to ta poprawiona wersja? Słyszałem, że nie ma na pudełku jakiegoś loga NiP, ale nie od końca wiem gdzie tego szukać potem na tym pudełku i czy jeszcze czymś się różni żeby wiedzieć, że ma ona poprawione te boki?

Od razu pytanie - czy Rival 300 występuje tylko w tej wersji kolorowej CSGO? I czy warto dopłacać do tego modelu około 80 zł (czym się różni od klasycznego Rivala)?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...