Skocz do zawartości

reballing hd 6870

Recommended Posts

Witam jakiś czas temu padła mi karta radeon HD 6870 windforce, wrzuciłem ja do piekarnika za radą forumowiczów, trochę pochodziła. Dzisiaj spotkałem się z osobą, która zaoferowała mi reballing owej karty za ok.80-100zł i moje pytanie brzmi czy jest to opłacalny interes i jak długo może mi owa karta pochodzić? Z góry dziękuje za odpowiedź 

Nie szkoda ci tych 100 zł? Na twoim miejscu wrzuciłbym ją raz jeszcze do piekarnika, jak ruszy to allegro, jak nie ruszy to również allegro z zaznaczeniem że karta jest niesprawdzona bo nie masz takiej możliwości. Wiem że to nie moralne, ale znajdź w tych czasach kogoś uczciwego :) dostajesz za nią 100 zł, te 100 zł na rebaling dokładasz i koło 200-250 zł kupisz taką grafę.

/ takie rady zostaw lepiej dla siebie / worm

Edytowane przez worm

Nigdzie nie napisałem że stosuje takie praktyki bo w życiu sprzedałem jedną kartę graficzną i dodatkowo udzieliłem na nią swoją 30-dniową gwarancję rozruchową. Sam naciołem się raz na takiego kotleta (mianowicie 8800GTS po kuracji z piekarnika), cios za ciosem, może jego karta trafiłaby akurat w ręce takiego buraka żeby poczuł swoją winę? :)

Edytowane przez mr.Mad

Nie szkoda ci tych 100 zł? Na twoim miejscu wrzuciłbym ją raz jeszcze do piekarnika, jak ruszy to allegro, jak nie ruszy to również allegro z zaznaczeniem że karta jest niesprawdzona bo nie masz takiej możliwości. Wiem że to nie moralne, ale znajdź w tych czasach kogoś uczciwego :) dostajesz za nią 100 zł, te 100 zł na rebaling dokładasz i koło 200-250 zł kupisz taką grafę.

/ takie rady zostaw lepiej dla siebie / worm - dobrze prawisz

Jak towar do d... to do żyda? Kupić coś od Ciebie to strach. Przez takich jak Ty wszystkie rzeczy oznaczone jako niesprawdzone uważam za popsute.

Edytowane przez Bo.o.t manager