Skocz do zawartości

Jaką karte najlepiej wybrać do max 600zł


Recommended Posts

tak jak w temacie chce kupić kartę graficzną do max 600zł z widełkami

I tu moje pytanie co najlepiej kupić czy jedna lepszą a może bardziej wydajniejsze będą jakieś 2 karty ?? grafe potrzebuje do gier fajnie żeby obsługiwała dx11

A ma to być grafika pod plytę ASUS P5E3 DELUXE czyli pod pci-e 16x

Szukam jak najwydajniejszej grafiki w tej cenie co polecacie ??

Link to post
Share on other sites

jak na razie zmieniam płytkę z mojego dotychczasowego Gigabyte P35 DS4 na Asusa P5E3 Deluxe i ramy z DDR2 kingston 800MHz na DDR3 Kingston HyperX Black Edition 1600MHz na pewno bardziej przyszłościowe prawie w tej samej cenie no i sporo lepsze(no i szybsze ramy jak to kolega wyżej stwierdził dodadzą ,,skrzydeł" ) za jakiś czas tak jak mówicie zmienię grafe tylko hmm będę jeszcze musiał się nad tym zastanowić. :)

Link to post
Share on other sites

e6300 na 3.5? :) - zarty? po co tak nisko ? chyba nie po to sie kupuje extremalne plyty by siedziec na 3,5 :)

 

do neta i filmow na 1,2 a do gry na 4,0 min + 6870 twin frozr lub pcs+

 

mod400 wystarczy w zupelnosci na max krecenie E i na max krecenie 6870

- w zadnym wypadku nie potrzeba inwestowac w zasilator

 

ps

nie stac Cie na 6870 to nie zmieniaj plyty i pamieci - kazde dolozenie do grafy da duzo wiecej niz ten marny przyrost na pamieciach i zmianie z plyty nadto dobrej na super dobrą- wydatek bez sensu a grafa niedoinwestowana

Link to post
Share on other sites

e6300 na 3.5? :[ - zarty? po co tak nisko ? chyba nie po to sie kupuje extremalne plyty by siedziec na 3,5 :menda:

 

do neta i filmow na 1,2 a do gry na 4,0 min + 6870 twin frozr lub pcs+

 

mod400 wystarczy w zupelnosci na max krecenie E i na max krecenie 6870

- w zadnym wypadku nie potrzeba inwestowac w zasilator

 

ps

nie stac Cie na 6870 to nie zmieniaj plyty i pamieci - kazde dolozenie do grafy da duzo wiecej niz ten marny przyrost na pamieciach i zmianie z plyty nadto dobrej na super dobrą- wydatek bez sensu a grafa niedoinwestowana

A ty zaś swoje, nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, chodziłeś do podstawówki czy wojsko ci ją przerwało? karte do 600zł a nie do 900zł! Zresztą twoje teorie zachowaj dla siebie bo są tylko teoriami i dodatkowo kompletnie bzdurnymi.

 

Zgadzam się z severnem: Jeśli wiesz jak i po co się robi OC grafiki to GeForce GTX 460 768 od gigabyte'a lub MSI Cyclone.

 

Jesli nie zamierzasz kręcić z róznorakich sobie znanych powodów wtedy Radeon 6850.

Link to post
Share on other sites

Ja powiem tak grafa miała być do max 600zł z widełkami i jak najlepsza w tej cenie jak dało by rade jeszcze ja podkręcić też by było lepiej bo chodzi o max wydajności czy to bez podkręcenia czy z podkręceniem dlatego pytam bo może znajdę grafe tańsza która po podkręceniu będzie tak dobra jak grafiki nie podkręcone których już nie da się podkręcić w tej cenie. z tego co można wywnioskować co koledzy wyżej piszą najlepszym rozwiązaniem będzie ten GTX 460 ale grafike kupie tak w połowie grudnia więc może ktoś jeszcze mi poleci coś ciekawego godnego uwagi :(

Link to post
Share on other sites

Doradzicie mi jaka grafika do 600zł z widełkami w 2-Way SLI a może lepiej jedna lepszą ??

obecnie posiadam 9600GT ale nie wiem czy jest sens kupować druga taka samą czy 2 inne a możne 1 lepsza ?? pozostały sprzęt to płytka Asus P5E3 Deluxe, Pentium Dual core e6300 OC 3,9 ramy kingston hyperX 1600MHz Black

 

Dodam że jestem entuzjastą OC ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...