Skocz do zawartości

Telefon do 1000 zł, ale im tańszy tym lepiej. :D


Recommended Posts

Cześć Wam! Jestem nowy na forum!

 

Poszukuję smartfona do 1000 zł. Mam nadzieję, że mi pomożecie.

Obecnie posiadam Sony Xperia L. Telefon mi się ciągle wyłącza, głupieje, zacina, laguje, wywala aplikacje, jednym słowem- koszmar. Był dwa razy w naprawie, ale guzik to dało. Szukam więc czegoś nowego.

 

Moje uwagi:

- niech działa w miarę bez zarzutu (żeby nie było tak jak w moim obecnym, że ktoś do mnie dzwoni, a ja nie mogę odebrać połączenia, bo ten gamoń się zaciął)

- nie gram w żadne gry

- lubię nawigację google, więc dobrze by było, by taka aplikacja była dostępna (martwi mnie to, że na Windows Phone tego nie ma; bo nie ma, prawda?)

- to samo się tyczy aplikacji: mapy google; przydaje się gdy siedzę w lesie i szukam drogi, gdy zabłądziłem za daleko

- jest mi wszystko jedno czy wyświetlacz będzie duży czy mały

- jest mi wszystko jedno jaki system operacyjny ten telefon będzie posiadał (pod warunkiem, że na windows phone są aplikacje, o których wcześniej wspomniałem)

- nie musi byc specjalnie ładny

- wolałbym nowy niż używany, ale rozważę drugi wariant oczywiście

- niech ma te 2gb RAM, żebym się nie martwił, że się po tygodniu będzie wieszał

- niech ma dobry aparat z tyłu (jak będzie też niezły z przodu to super)

- niech bateria wystarczy chociaż na jeden cały, ale taki naprawdę cały dzień pracy (im lepsza tym lepiej, bo mówię- czasem się gubię po lasach)

- dobrze by było, gdyby baterię dało się wymienić w razie, gdyby już była skatowana

- używam aplikacji: facebook, messenger, google plus, hangouts, olx, duolingo, youtube, google maps, google nawigacja, google translator, office suite, evernote

 

Rozważałem:

- galaxy note 3 używany

- jakiś używany iphone (?), ale nie wiem czy się zmieszczę w tej cenie

- huawei p8 lite

- motorolla moto g3 (ale chyba odpada, bo mało RAM)

- Alcatel OneTouch Idol 3 (4,7) [1,5 gb RAM?]

- Lumia 735

- Lumia 640 XL

- Lumia 535

 

 Dzięki wielki każdmu kto przeczytał. Liczę na Waszą pomoc! 

Pozdrawiam serdecznie!

Link to post
Share on other sites

Dokładnie G2 będzie dobry. Xperia Z1 albo Z1 compact. Note też dobry.

Jeśli chodzi o nowe to Samsung Galaxy A5 to całkiem ciekawa opcja. Nie doceniałem go ale ostatnio miałem okazję sie z nim zapoznać. Półroczny egzemplarz i działał bez zarzutu. Odchudzony touchwiz. Do tego świetne wykonanie i całkiem dobre aoaraty.

P8 lite też dobry

Moto G 3 generacji mimo 1gb ramu daje radę ze względu na czystego androida. Aparaty z Nexusa 6

Ciekawy też jest Asus Zenfone 2 laser.

Co do Windowsa. Nie było aplikacji googla ale zostało podpisane porozumienie między Google a Microsoftem i będą aplikacje na windowsie.

Link to post
Share on other sites

O ile się nie mylę, to Samsung A5 będzie nieco odświeżony i będzie miał wyświetlacz Full HD.
A jeżeli im taniej tym lepiej to ja osobiście rozważylbym jeszcze Motorole moto G 2 Generacji.
Co do Moto 3G to zaobserwowałem, że bardzo szybko tanieje, więc jeżeli Ci się nie pali to może warto zaczekać; może będzie w jakiejś promocji.

Edytowane przez T-FoxPL
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...