Skocz do zawartości

Przedłużenie umowy


Recommended Posts

Witam. Jakiś czas temu stanąłem przed ciężkim wyborem przedłużenia umowy u mojego operatora ( mianowicie T-Mobile ). Pierwszy wybór padł na Huwaei P8 lite w wersji z dual SIM. Telefon dość ciekawy, spory. Jak wypadają jego osiągi , czy bardzo odstaje od mocniejszego brata, jak działa w nim aparat i czy naprawdę bateria jest taka słaba?

Następnym wariantem jest Motorola moto G trzeciej generacji? Jak w tym wypadku wyglądają osiągi i aparat? Na który się zdecydować? Jeżeli dojdzie jakiś nowy wariant , powiadome Was :)

Link to post
Share on other sites

W p8 lite albo wybierasz dual sim i wkładasz dwie karty sim rezygnując przez z to z karty pamięci albo karte pamieci i jedna sim.Bateria bym powiedział,że przeciętna.Wszystko zależy od tego jak używasz telefonu.Gdy intensywnie to każdy telefon praktycznie idzie rozładować w jeden dzień.Barerianto fakt nie jest jego mocną stroną i odstaje troche od konkurencji.Problem baterii można rozwiązać kupując powerbank.Telefon działa szybko bo ma lekką nakładkenod huaweia.2Gb ramu w tej półce cenowej to duży plus.Oczywiście z większym bratem nie ma co się równać bo to jest wersja "mini"Aparat również ma ok.

Musisz napisać do czego ma Ci służyć telefon i jaki masz wybór.

Moto g ma czysty android,dobre wsparcie i pomimo 1gb ramu działa płynnie.Łatwiej doradzić jak podasz zastosowanie.

Link to post
Share on other sites

Od telefonu wymagam dobrego aparatu. Wideo to rzecz drugorzędna. Chciałbym czasami pograć w gierki typu Gta ( to akurat zapewnią mi oba telefony) Chciałbym , żeby telefon nie działał jak gó**o po paru miesiącach. Niestety , przed chwilą zawitałem do salonu t-mobile w mojej miejscowości , na stronie normalnie widzę g3 , jest gotowa taryfa pod niego , a Pan ekspedient zawiadomił mnie , że nie ma motorolki na swojej liście :c 

Link to post
Share on other sites

To prwda nijak ma sie hpi lite do sgs5.Latarka Ty koniecznie chcesz wziac telefon w abonamencie?Nie zastanawiales sie nad kupnem karty oddzielnie no w takim viegin mobile gdzie bys za 29zl mialbys wszystko za free i 5gb internetu a telefon ooddzielnie dokupic?

 

Prawda jest taka , że nie mi a mamie skończyl sie abonament. Mamy telefon jest wystarczająco dobry. Jeżeli mam wybor dołozyc 400zl do abonamentu i dostac nowego huwaeia/motorole , a kupic za 550 uzywana s3 i cos innego w tej cenie , to wybieram abonament :D

Wracając to pytania : Postawmy przeciwko sobie tylko motorole g3 i huwaeia p8 lite . Który z nich ma lepszy aparat ? Czy wystarcza mi na dłuższy okres czasu ? I nie będą po krótkim czasie działać jak g***o ? I ostatnie pytanie , czy bateria w p8 lite jest tak straszna ? Szczerze , jakby wytrzymywal tyle ile mój tablet ( lenovo tab a7-10f 7 cali bateria 3.4k ) to byłbym zadowolony.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...