Skocz do zawartości

NOWY SPRZĘT - MIKROPRZYCIĘCIA W GRACH :(


Recommended Posts

Witam, uzbierałem kasę na nowy komputer, po czym okazało się, że przycina się na nim praktycznie każda gra(w jednej jest to bardziej widoczne w innej mniej), występują mikroprzycięcia głównie przy ruchu kamery, po prostu jakby lekko rwie obraz, po dłuższym graniu w takich warunkach po prostu bolą oczy i uciążliwie się gra. Fraps niby pokazuje stałe 60 fpsów, włączenie v-sync lub wyłączenie w grze nic nie daje(ewentualnie fpsy lecą w górę), sterowniki najnowsze,bios zaktualizowany, windows zaktualizowany,nie jest to wina dysku, ponieważ został kupiony SSD i w grach na nim również występuje problem,system stawiany na nowo. A więc tak, po kupnie nowego sprzętu po zauważeniu tych przycięć myślałem, że to wina któregoś z podzespołów i: wymieniałem procesor,zasilacz,monitor,kartę graficzną,dokupowałem RAM,dysk SSD i nic. Chyba próbowałem już wszystkiego, wątpie żeby to była wina sprzętu, wszystko jest nowe, sprzęt sprawny, nic nie muli, temp. w normie tylko te mikroprzycięcia w grach, no nie wiem co z tym zrobić. Gram w: Fifa 16, Wiedźmin 2,3, Assasin Creed: IV, CS:GO, GTA. Wszędzie jest to samo.. Czy coś trzeba zmienić w biosie, czy w ustawieniach karty, tego nie wiem, bo już naprawdę wielu rzeczy próbowałem i nic nie pomagało.
Oto mój sprzęt:
Karta graficzna: Asus Geforce GTX 950 2GB
Procesor: Intel Core i5 4460 3.2
Płyta Główna: Asus B85-ProGamer

RAM: 8GB Kingston DDR3 1600
Windows 7 64bit
Zasilacz: Corsair VS 650
Monitor: LG 24MP47
Za wszelką pomoc dziękuję.

Link to post
Share on other sites

- Proszę, filmik z FIFY 16, chyba widać to na nagraniu.
http://imgur.com/a/LhMC4- zdjęcia z HW Monitor po około 1h gry.

http://imgur.com/a/DsINV- zdjęcia z ustawień w Panelu NVIDII
Gram przeważnie na średnich ustawieniach,ale dzieje się to na każdych.
Przy oglądaniu niektórych filmów, bądź szybszym przewijaniu strony też mam wrażenie jakby nie było to płynne, nie wiem co może być przyczyną

Edytowane przez Atishoo
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...