Skocz do zawartości

Opłacalny zakup laptopa


Recommended Posts

szukam lapka do netu i prostych gierek 

1) Kwota przeznaczona na zakup:1500zł

2) Rozmiar matrycy (+ewentualnie wymagana rozdzielczość):najlepiej do 15 ewentualnie 17 cali rozdzielczość najlepiej 1366×768 lub w okolicach by karta graficzna nie miała problemów z grami 

3) Główne zastosowanie :do netu yt ogólnie korzystanie w internacie i proste gierki typu dirt2/3 sims 4 citys skylines 

4) Miejsce użytkowania :internat raczej cały czas pod prądem z wyciągnięta baterią 

5) Wymagania specjalne :preferowałbym matowe matryce ale raczej nic się nie znajdzie w moim budżecie musi być wydajny by ruszył gierki a na głośności mi nie zależy za bardzo bo i tak muza u nas 24h 

6) Osobiste preferencje (np. niechęć do konkretnej marki albo biały kolor, etc.):najlepiej czarny 

7) System operacyjny (laptop z systemem bądź bez niego)jeśli będzie taniej może być bez i tak zainstaluje win 10 pro 

8) Własna propozycja (model wybrany samemu): http://allegro.pl/show_item.php?item=5705324869&sh_dwh_token=d0b6dd74a8394345128e20d296cb1c5e

Edytowane przez tobexor
Link to post
Share on other sites

teoretycznie mam budżet do 2k ale już mam zamówionego XFX R7260x za 500zł i nowa obudowa więc na lapka zostaje ok 1450zł

myślę że nic wydajniejszego niż to co podałem nie znajdę w tej cenie a jako że mam porządną podstawkę chłodzącą to moge jeszcze coś podkręcić karte i procka m

mam jeszcze tego samego lapka w tej samej cenie tylko na A6 6310 co będzie lepsze w grach ?


zmiana planów gts 450 zostaje więc budżet na lapka to 2k 

Edytowane przez tobexor
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...