Skocz do zawartości

Smartphone do 700 zł. ASUS?


Recommended Posts

Witam.

Szukam smartphona z minimalnymi parametrami jak poniżej:

- Procesor - 2/4 rdzenie,

- 2 GB RAM,

- W miarę dobry aparat,

- Ekran 5'' ,

- Mocna bateria (posiadam Lumie 625 więc jak by bateria wytrzymała 2/3 dni to był by sukces)

- W miarę możliwości LTE.

- Cena do 700 zł

 

Od jakiegoś czasu siedzi mi w głowie ASUS ZenFone 5 A501CG... 2 GB RAMu.. nienajgorszy procesor Intela i co ważne 5'' ekran... ale brak LTE.

Zwróciłem się tutaj do Was bo widzę też telefony o nieco lepszych parametrach i niestety nie wiem co wybrać. Nie ukrywam że podoba mi sie ten ASUS i stylistycznie i też mam już wypracowane zaufanie do ASUSa a firmy takie jak np Huawei nie znam, dlatego stworzyłem ten temat żebyście mi pomogli w miarę możliwości i podali jakieś (może lepsze) przykłady fajnych modeli.

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez dareczek422
Link to post
Share on other sites

Niestety jestem troche wybredny co do stylistyki smartphona, ponieważ będę go używał na codzień. Do tego Huawei'a mam troche wątpliwości co do procesora Kirin 620, mam do niego mieszane uczucia :D do tego to menu.. jakieś takie proste :D

Zresztą nie wiem jak to się sprawuje, mówie nie miałem styczności z tą firmą... może się wypowiecie o mocnych i słabych stronach tego modelu.. może ktoś go posiada :)

Motorola odpada na starcie ze względu na stylistyke

Link to post
Share on other sites

G2 znajdziesz na olx za ok 800 zł,myślę że warto dołożyć dobry ekran i aparat,długo trzymająca bateria,świetna wydajność jedyny mankament to 10.6gb bez slotu na karty,ale na najpotrzebniejsze dane ta pamięć powinna wystarczyć,a resztę danych można zgrać na kompa,chyba że ci ta pamięć nie wystarczy to Z1.

Link to post
Share on other sites

Właśnie zastanawiam się czy wybrać Z1 czy P8 Lite... Z1 jest dość gruba, przynajmniej takie sprawia wrażenie, przez co nie będzie zbyt poręczna. Poczytałem opinie, testy, recenzje i mam jeszcze większy dylemat między nimi właśnie. Z jednej strony Z1 to potwór wydajnościowy w tej cenie a z 2 strony P8 jest poręczny i lekki, skłaniam się jednak ku P8 ale boje się że zawiedzie mnie przy większym obciążeniu, ponieważ układ graficzny nie grzeszy wydajnością tak samo jak procesor.. niby 8 rdzeni ale szału nie robi... A kwoty przekroczyć bardzo nie mogę...


G2 znajdziesz na olx za ok 800 zł,myślę że warto dołożyć dobry ekran i aparat,długo trzymająca bateria,świetna wydajność jedyny mankament to 10.6gb bez slotu na karty,ale na najpotrzebniejsze dane ta pamięć powinna wystarczyć,a resztę danych można zgrać na kompa,chyba że ci ta pamięć nie wystarczy to Z1.

 

Jak dla mnie 10 GB pamięci to stanowczo za mało... lubię oglądnąc film, bardzo dużo słucham muzyki więc wgram pare albumów, zrobię parę zdjęć o większym formacie i papa z miejscem :)

 

Teraz to już nie wiem czy nie lepiej kupić tego ASUSa w tej samej cenie co P8 Lite... Doradźcie :D między tymi 3ma :)

Edytowane przez dareczek422
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...