Skocz do zawartości

Aktywny Dual SIM ~ 2000zł


Recommended Posts

poczytaj o honorze, na forach ludzie piszą o problemie z sim 2 (choć wiadomo, że nie wszyscy) , że odbiorca ich bardzo dobrze słyszy ale oni nie są w stanie drugiej osoby zrozumieć podczas rozmowy, no chyba, że coś się zmieniło w tej kwestii i coś poprawili.

Link to post
Share on other sites

Jeden z ładniejszych i funkcjonalnych telefonów jaki ostatnio sie pokazał, miałem okazje sie nim pobawić( podobnie jak mate7) i robi niesamowite wrażenie, jeżeli nie jestes maniakiem benchmarków( bo ten krim jest na poziomie snapa 600), to bym go brał. Nie żeby był wolny, czy coś sie lagowało, poprostu słabiej wypada w grach.

Link to post
Share on other sites

 

 

Eagle a nie masz problemów z wypinaniem się SIM 1 ?  bo gdzieś wyczytałam na forach, że ludzie mają z tym problem, że potrafi zgubić sygnał karta sim jakby była wypięta ?

 

Rzeczywiście raz miałem taki przypadek przez 2 miesiące użytkowania, ale wtedy tylko restart telefonu wykonałem nawet nie pomyślałem, że karta mogła się wypiąć.

Link to post
Share on other sites

Wiem, dlatego chciałabym kupić wersje 32 gb a przy okazji ta właśnie wersja ma dual sim i po problemie (dlatego też w pewnym sensie odrzuciłam honora bo on ma tylko 16 gb i ponoć nie jest to zbyt dobre rozwiązanie jeśli chodzi o aktualizacje tymbardziej, że chce dwie działąjące karty sim typowo do dzwonienia), choć cena wyższa tego mate 7 to myślę, że warto aby trochę odłożyć i mieć coś w miare fajnego. Co myślicie ? Może jeszcze jakieś opinie na temat tego telefonu ?   I czy słyszał może ktoś czy na nim występują problemie na SM 2 jak w honorze, czy może mate 7 jest wolny od tego typu problemów ?

Link to post
Share on other sites

jakie problemy masz na myśli (odnośnie Honora 7) ? coś tam czytałem, że karta się przełącza na 2g i słabiej słychać rozmówcę, tak? akurat pierwsza karta będzie w większości do dzwonienia, smsowania i internet, druga karta tylko po to żeby była, bo to prywatny numer :)

Edytowane przez Jawa09
Link to post
Share on other sites

Odnośnie honora 7 czytałam nawet o konkretniejszych problemach typu, że odbiorca nas słyszy a my nie jesteśmy w stanie zrozumieć odbiorce (na karcie SIM 2), a dla mnie to istotne bo i pierwszą i drugą kartę potrzebuje do rozmów a nie tylko sporadyczności, dlatego pytam czy komuś coś wiadomo na temat mate 7 czy aby on też nie ma takich problemów ( bo mam nadzieję, że mate 7 jest bezproblemowy  :) )

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...