Skocz do zawartości

Co po i9000 do 350zł(android)?


Recommended Posts

Witam,

Jako ,że mój staruszek już wyzionął ducha, postanowiłem kupić coś lepszego.Czego oczekuje?Szczerze mówiąc ,to moim priorytetem jest jak najwydajniejszy,najlepszy procek.Żeby wszystko płynnie chodziło,internet,wszelki aplikacje.Aparat chce jedynie przyzwoity.Dużo słucham muzyki,więc głośny,dobry odtwarzacz też jest istotny. Do ładowania 2x dziennie przywykłem,więc na jakoś ekstra wydajnej baterii mi nie zależy.Chciałbym też ,aby model był dosyć popularny i było można jakiegoś moda zainstalować http://forum.android.com.pl/public/style_emoticons/default/wink.png Ekran chciałbym,aby nie był jakiś przymały. Dawno nie siedzę w temacie i jedyne co mi przychodzi na mysl to nexus 4 i galaxy S3. Jakies propozycje?

 

 

 

P.S Oczywiscie chodzi o używki,bo wątpie ,że znajdzie sie jakis nowy ,który bedzie lepszy od używanego w tej cenie. Oczywiscie budżet mogę nagiąć-jesli będzie warto http://forum.android.com.pl/public/style_emoticons/default/wink.png

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

 

 

Dawno nie siedzę w temacie i jedyne co mi przychodzi na mysl to nexus 4 i galaxy S3

SGS3 aktualnie mam, nawet z custom romem i kernelem. Telefon przy odpowiednich ustawieniach jest wydajny, nie ma większych problemów. Ma też minusy. Bateria jest dość słaba, brak nowych bajerów jak np.: LTE. Wyświetlacz dużo energii wciąga, ale również daje ładny obraz.
OS: CM11 Kernel: Boeffa
Link to post
Share on other sites

Bierz Nexusa 4, fajny telefon :)

Dobre uzasadnienie XD

 

Wynik ANTUTU dla SGS3 (Stock zegary, custom rom i custom kernel): ~26100pkt

Wynik ANTUTU dla SGS3 (Stock, z ranking): ~21000pkt

Wynik ANTUTU dla Nexus 4 (Stock): ~21500pkt

Sama zmiana kernela i romu już zmienia wyniki.

Nexus posiada też o 1Gb więcej ramu.

 

 

Gdybyś chciał jakieś informacje o sgs3, testy itp. to pisz śmiało.

 

Edytowane przez PLSBX
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Uzywke trudno dorwac-szczegolnie w moim budzecie.

EDIT: Cos mi się pomyliło. Znajdę lte za taką kasę. S3 lte pod względem możliwosci procesora już jest zblizony do nexusa 4,a jeżeli chodzi o stronę multimedialną (aparat,ekran,odtwarzacz) to s3 chyba wygrywa,nie?

Edytowane przez robercig
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...