Skocz do zawartości

Esc.pl - brak części. PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ!


Recommended Posts

Witam,

Wczoraj zamówiłem:

Samsung 500GB 7200rpm 16MB cache SATA-II F3

139zł

LG GH22LS50 SATA SecurDisc LightScribe (black)

99zł

Zalman CNPS10X Performa

130zł

AsRock 870 Extreme3 /AMD 870/

305zł

G.Skill 4GB (2x2GB) 1333MHz CL9 ECO

269zł

Benq G2222HDL (16:9, FullHD, 5ms, DVI, LED)

515zł

Cooler Master Dominator II 692 Lite (bez zasilacza)

299zł

AMD Athlon II X3 440 /3.0GHz, 1.5MB, 95W, BOX, AM3/

255zł

MSI GeForce GTX 460 Cyclone OC 1GB DDR5 /256bit/ 2xDVI/mHDMI

699zł

Corsair 500W [CMPSU-500CXEU]

199zł .

Dzisiaj zadzwonił typ od esc.pl i powiedział że wymieni mi 440 na 445 za tą samą cenę. Nie ma zasilacza i obudowy Co wybrać do tej ceny którą powinienem wydać, ewentualnie taniej. CM 690 - dobra? Zaproponował mi na tę samą cenę co 690 II... I jeszcze jakiś zasilacz od Corsair, ale powiedziałem że wyślę mu mailem co chce w zamian.

Link to post
Share on other sites

jak to nie ma lite jest cos kituja - jak nie ma to powiedz ze zamowisz ja w innym sklepie i zaraz sie znajdzie :)

 

cwaniaczki chca sprzedawac to czego ktos nie chce kupic - esc nie ma magazynu wszystko jest na biezaco zamawiane w hurtowni - lite jest caly czas

 

 

corsaira niech Ci da stara porzadna 450tke w cenie 220

Link to post
Share on other sites

jak to nie ma lite jest cos kituja - jak nie ma to powiedz ze zamowisz ja w innym sklepie i zaraz sie znajdzie :)

 

cwaniaczki chca sprzedawac to czego ktos nie chce kupic - esc nie ma magazynu wszystko jest na biezaco zamawiane w hurtowni - lite jest caly czas

Powiedział że tak: na zasilacz trzeba czekać tydzień - dwa, i od razu oferta z Corsairem. 440 już nie mają i na 445 za tą samą cenę. A Lite się nie spodziewają bo cośtam :)
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...