Skocz do zawartości

Zmiana operatora na Virgin Mobile


Recommended Posts

Hej, zbliża mi się okres wypowiedzenie i obecny operator no cóż nie zachęca do pozostania.

Różnorakie portale pieją z zachwytu na ofertą Virgin Mobile. No fakt fajna jest, ale mnie interesuje jak wygląda sprawa z zasięgiem. Pal licho internet, ale czy jadąc w las będę mógł zadzwonić bez latania po nim i "szukania pola"?

Być może ktoś z forumowiczów podzieliłby się swoimi doświadczeniami ze wspomnianą wcześniej siecią i jakością ich usług.

 

Aha nie dokońca jestem przekonany czy to właściwi dział na takie pytanie, więc jeśli się błędnie umieściłem temat to poproszę o przeniesienie we właściwe miejsce.

Edytowane przez lukasz_r128
Link to post
Share on other sites

Mieszkam na wsi i mam zasięg. Nie zdarzyło mi się jeszcze żebym nie miał. W lesie to każda sieć może stracić zasięg albo gdzieś w górach. Z tym nigdy niewiadomo. Zależy gdzie sie jest

Ja nie narzekam na zasięg. Orange nie może się równać a mam też jeden numer w orange ale już niedługo więc wiem co mówie

Link to post
Share on other sites

Mieszkam na wsi,bardzo małej wsi i jest cienko z internetem.Choc to taki trójkąt bermudzki i tylko plus ma 3g a akurat virgin działa z nadajnikami play orange i temobile w roamingu krajowym ,który jest darmowy.Play ma zasieg 4 sieci ,szkoda ,że virgin zabraklo plusa.Ingernet jedynie orzez edge,bardzo wolny ale gg,fb starcza.Z dzwonieniem problemów nie ma,zasieg gsm jest dobry bo gdy jest dziura zasiegu jednego operatora to uzupełnia sygnał z innego nadajnika innego operatora.Wszystko zależy od tego gdzie mieszkasz bo w miescie spokojnie lte działa mi.

Link to post
Share on other sites
  • 5 miesięcy temu...

U mnie virgin działa bez zarzutów, a nie mieszkam w wielkiej wsi tylko małej mieścinie, a do lasu mam 200 metrów. Zasięg jest zawsze, internet działa bez zarzutów. Wcześniej miałam orange przez 9 lat i non stop narzekałam, a tkwilam w tym chyba z sentymentu do operatora, który kiedyś był całkiem w porządku (jako Idea).

Link to post
Share on other sites

Virgin korzysta z roamingu krajowego sieci play, plus oraz tmobile, ja u siebie nie mogę skorzystać z nadajników orange. Z zasięgiem może być różnie, bo telefon w pierwszej kolejności łączy się z siecią macierzystą (play) a dopiero gdy całkiem straci zasięg to przełącza się na roaming. U mnie w w rodzinnym domu dochodzi do kuriozalnych sytuacji gdzie przez większość czasu mam  1 kreskę lub wcale bo telefon za wszelką cenę próbuje sie połączyc z nadajnikiem play którego zasięg u mnie jest bardzo kiepski a pozostałe sieci maja przyzwoite pokrycie. Dlatego też ustawiam sobie na sztywno plus lub tmobile

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...