Skocz do zawartości

Problem z synchronizacja pionową w csgo


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez KubaSSS,

Recommended Posts

Więc mam pewien problem otóż,jakieś parę dni temu pobrałem sobie cs 1.6 tak żeby sobie pograć ponieważ już sporo czasu nie gram w tę grę.Już w 1.6 miałem problem ponieważ nie mogłem wyłączyć synchronizacji pionowej,ale się tym nie przejmowałem bo i tak tylko na chwile pobrałem żeby zagrać w jakiegoś innego cs'a niż go obecnie.Lecz problem tkwi w tym że kiedy ponownie włączyłem (po odinstalowaniu 1.6)csgo miałem ten sam problem,próbowałem wyłączyć synchronizacje w sterownikach(nvidia)ale co mnie zdziwiło tam było napisane że jest ona wyłączona(w grze również mam wyłączoną) i się troszkę zdziwiłem ponieważ próbowałem uzyskać większą liczbę fps poprzez komendę fps_max 120 lecz ona nie działała,gdy wbiłem na randomowy serwer awp dm myszka zaczęła mi pływać a ja nie wiedząc co się dzieje jak głupi zmieniałem sens i inne opcje mogące na to wpłynąć opcje lecz niestety nic to nie dało nawet,przeinstalowałem parę razy ss engine myśląc że to może być problem sterowników od myszki lecz i to się nie sprawdziło.Szukałem po wielu forach(tutaj również przeczytałem 1 temat) lecz wszędzie odp. była taka sam,wyłączyć vsync tylko że u mnie przestawienie w sterowniku nic nie daje.Robiłem aktualizacje sterowników,odinstalowałem i zainstalowałem ponownie lecz to również nie przyniosło żadnych efektów,nie wiem co jeszcze mogę zrobić więc prosiłbym o pomoc,z góry dziękuję za wszystkie odp.

Link to post
Share on other sites

zrób kopię folderu config w folderze z CSGO (steam/steamapps/common/nazwa gry -jak już zrobisz sobie backup folderu o nazwie config to go usuń, potem odpal steam, ppm na CSGO w bibliotece i sprawdź spójność plików gry (w ten sposób upewnimy się czy problem nie stoi po stronie problemu z configiem)

Link to post
Share on other sites

zrób kopię folderu config w folderze z CSGO (steam/steamapps/common/nazwa gry -jak już zrobisz sobie backup folderu o nazwie config to go usuń, potem odpal steam, ppm na CSGO w bibliotece i sprawdź spójność plików gry (w ten sposób upewnimy się czy problem nie stoi po stronie problemu z configiem)

Sprawdzałem to nie wina cfg bo patrzyłem również config profesjonalnego gracza,też było to samo.

 

EDIT:Przeinstalowałem również steam i cs:go,nadal brak rozwiązania problemu.

Edytowane przez KubaSSS
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...