Skocz do zawartości

Mysz do gier i pracy w cenie ok 100 zł


Recommended Posts

Witam

poszukuje myszki w cenie jak wyżej, przetestowałem już 2:

 

- A 4 Tech Bloody A9

- A 4 Tech Bloody V8M

 

ale żadna nie spełnia moich oczekiwań, jak się okazuje  wynika to ze sposobu w jaki trzymam mysz
(5 punktowy claw grip).

To co podoba mi się w myszkach serii Bloody to metalowe ślizgacze (myszka świetnie się prowadzi) i oplot kabla.

Obecnie korzystam z myszki A4 Tech X7, która ma już 7-8 lat i powoli lewy przycisk przestaje działać, brakuje jej troche precyzji, ale ma bardzo wygodny, dla mnie, symetryczny kszałt z podcięciami na palce po obu stronach, długość 12 cm, szerokość w najszerszym miejscu około 6,5 cm.

Bardzo proszę o propozycję bo Żona zaczyna się już ze mnie podśmiewywać, że co 3 dni myszkę wymieniam ;) bo dla niej mysz to mysz, a ja nie zdawałem sobie sprawy, że tak trudno dobrać idealnego gryzonia.

 

 

§  Budżet: ok 100 zł

§  Jakiej myszki obecnie używasz: A4 Tech X7

§  Jaką masz obecnie podkładkę: Nie używam podkładki, mysz świetnie działa bez niej

§  Z jakich wartości DPI korzystasz: Nie mam możliwości regulacji w obecnej myszcze, przypuszczam, że jest to 800 dpi, ale w dwóch testowanych myszkach zwiększałem stopniowo tą wartość i czuć było poprawę precyzji

§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): Praktycznie wszystkie gatunki, RTS, FPS, RPG, Turówki...

§  Ile przycisków używasz w myszce: 3, moja myszka ma jeszcze 3x shoot ale nie korzystam z tego wcale.

§  Chwyt: claw grip

§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): nie mogę się zdecydować

§  Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka: 14 cm

§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: powoli zaczyna szwankować

§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): Chciałbym, żeby mysz nie miała intensywnego podświetlenia (lub żeby dało się jej regulować/wyłączyć), a wszystkie jej elementy były gładkie (np seria Bloody ma głębokie nacięcia po bokach co przy moim sposobie trzymania drażni, podobnie rzecz się ma z kółkiem zbyt głębokie nacięcia powodują, że po długim użytkowaniu zaczyna boleć palec). Co do koloru to raczej ciemny, stonowany.  Jeżeli chodzi o wagę to nie mam zdania ale nie lubię jak mysz jest zbyt lekka.

 

pozdrawiam i bardzo proszę o pomoc.

Link to post
Share on other sites

Dzięki za propozycję, trochę poczytałem o tej myszcze i pooglądałem zdjęcia, jedyne co mnie niepokoi to jej kształ troche zbyt obły jak na moje preferencje bez podcięć po obu stronach.

Natomiast ja znalazłem taką mysz:

 

Roccat LUA

 

lub

 

Razer Abyssus 2014

 

jakie są wasze opinie?

Edytowane przez Baranek
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...